Valencia CF vs Leganes
Posiadanie piłki
- Valencia CF 59%
- Leganes 41%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Cillessen
18
Wass
24
Garay
5
Paulista
14
Gaya
17
Coquelin
10
Parejo
6
Kondogbia
7
Guedes
19
Rodrigo
22
Gomez
13
Soriano
3
Bustinza
4
Omeruo
22
Siovas
21
Perez
19
Ruibal
27
Rodriguez
8
Recio
5
Silva
18
Carrillo
7
Braithwaite
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Cillessen | 0 | 0 | 13.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Wass | 0 | 0 | 50.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Garay | 0 | 0 | 60.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 61.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 24.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Coquelin | 0 | 0 | 41.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Parejo | 0 | 0 | 60.00 (87.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 62.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Guedes | 0 | 0 | 35.00 (87.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Rodrigo | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Gomez | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Costa | 0 | 0 | 19.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Gameiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cheryshev | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Lee | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Torres | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Soler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Piccini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Soriano | 0 | 0 | 13.00 (38.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 3 | |
Bustinza | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Omeruo | 0 | 0 | 25.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Siovas | 0 | 0 | 25.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Perez | 0 | 0 | 36.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Ruibal | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 27.00 (90.00%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Recio | 0 | 0 | 44.00 (97.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Silva | 0 | 0 | 19.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 18 | |
Carrillo | 0 | 0 | 11.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Braithwaite | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Mesa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Arnaiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Awaziem | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Eraso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rodrigues | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
En-Nesyri | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
Grandi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Cuellar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Szymanowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Tarin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Leganes
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Daniel Parejo 2 goli, Kevin Gameiro 2 goli, Maximiliano Gomez 1 goli.
Kontuzje w dru?ynie Valencia CF: Carlos Soler, Cristiano Piccini.
W 4 meczach zdobyli 5 bramek, co daje ?redni? 1.25 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Leganes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 0 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Martin Braithwaite 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Valencia CF.
Kontuzjowani zawodnicy Leganes: Ivan Cuellar, Alexander Szymanowski, Rodrigo Tarin.
W 4 meczach zdobyli 1 bramek, co daje ?redni? 0.25 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Leganes nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Valencia CF wygranych 6 meczów , Leganes wygra?a 0 spotka?, by?o 2 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Valencia CF Leganes
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1