Valencia CF vs Huesca
Posiadanie piłki
- Valencia CF 47%
- Huesca 53%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Jaume
18
Wass
12
Diakhaby
15
Guillamon
14
Gaya
23
Jason
6
Kondogbia
19
Racic
7
Guedes
22
Gomez
21
Vallejo
25
Fernandez
19
Lopez
14
Pulido
18
Siovas
11
Galan
20
Seoane
5
Mosquera
21
Carlos
7
Ferreiro
12
Okazaki
9
Mir
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 32.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Wass | 0 | 0 | 52.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Guillamon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 37.00 (56.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Jason | 0 | 0 | 11.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | Racic | 0 | 0 | 38.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Guedes | 0 | 0 | 22.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Gomez | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Vallejo | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Correia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Latorre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Gameiro | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Sobrino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Lee | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Rivero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Esquerdo | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Koindredi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Musah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Gutierrez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Centelles | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Mangala | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Soler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 25 | |
Fernandez | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Lopez | 0 | 0 | 42.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pulido | 0 | 0 | 45.00 (93.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Siovas | 0 | 0 | 47.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | Galan | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | Seoane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Mosquera | 0 | 0 | 57.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | Carlos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Ferreiro | 0 | 0 | 35.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Okazaki | 0 | 0 | 15.00 (66.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Mir | 0 | 0 | 15.00 (46.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Insua | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Munoz | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Valderrama | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Ontiveros | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Luisinho | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Garcia | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 17 | |
Rico | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Huesca
Dru?yna Valencia CF zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 3 punktów. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Manuel Vallejo 2 goli, Maximiliano Gomez 2 goli, Gabriel Paulista 1 goli.
Kontuzje w dru?ynie Valencia CF: Eliaquim Mangala, Gabriel Paulista, Carlos Soler.
W 2 meczach zdobyli 5 bramek, co daje ?redni? 2.50 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Huesca znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 1 punktów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Huesca zdobyli: Pablo Maffeo 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Juan Carlos 1 asyst.
??cznie rozegrali 2 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 0.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Huesca nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.50 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Valencia CF wygranych 2 meczów , Huesca wygra?a 0 spotka?, by?o 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 2 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Valencia CF Huesca
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

