Valencia CF vs Huesca
Posiadanie piłki
- Valencia CF 50%
- Huesca 50%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Neto
21
Piccini
24
Garay
12
Diakhaby
14
Gaya
8
Soler
18
Wass
10
Parejo
11
Cheryshev
19
Rodrigo
22
Mina
13
Santamaria
24
Miramon
18
Insua
3
Etxeita
15
Akapo
23
Musto
6
Gomez
17
Rivera
8
Melero
7
Ferreiro
9
Hernandez
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Neto | 0 | 0 | 11.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Piccini | 0 | 0 | 18.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Garay | 0 | 0 | 25.00 (78.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 28.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 34.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Soler | 0 | 0 | 30.00 (78.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Wass | 0 | 0 | 18.00 (62.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Parejo | 0 | 0 | 51.00 (82.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cheryshev | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Rodrigo | 0 | 0 | 21.00 (65.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mina | 0 | 0 | 12.00 (80.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Vezo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Latorre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Torres | 0 | 0 | 4.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Batshuayi | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | Racic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | |
Lee | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Guedes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Gameiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Coquelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Santamaria | 0 | 0 | 21.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Miramon | 0 | 0 | 35.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Insua | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Etxeita | 0 | 0 | 29.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Akapo | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Musto | 0 | 0 | 44.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Gomez | 0 | 0 | 54.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Rivera | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Melero | 0 | 0 | 28.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ferreiro | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Hernandez | 0 | 0 | 17.00 (89.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Semedo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Camacho | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Longo | 0 | 0 | 0 (%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Brezancic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Sastre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Jovanovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Uche | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Aguilera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Gallar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Pulido | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Luisinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Avila | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Gurler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Huesca
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. Valencia CF od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Daniel Parejo 2 goli, Rodrigo 2 goli, Kevin Gameiro 2 goli. Zawodnicy Daniel Parejo 2 asyst, Rodrigo 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Huesca, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Valencia CF: Gabriel Paulista, Geoffrey Kondogbia, Goncalo Guedes, Kevin Gameiro, Francis Coquelin.
W 16 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 0.81 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 10 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 12.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 62.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Huesca znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 2 punktów. Huesca nie wygrali meczu od 15 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Huesca zdobyli: Alex Gallar 3 goli, Juan Hernandez 2 goli, Xabier Etxeita 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Juan Hernandez 1 asyst.
W Huesca nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Juan Nunez Aguilera, Alex Gallar, Jorge Pulido, Luisinho, Ezequiel Avila, Serdar Gurler.
W spotkaniu nie wyst?pi? Carlos Akapo z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Huesca nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.88 na mecz




Liga hiszpańska
2

