Valencia CF vs Espanyol
Posiadanie piłki
- Valencia CF 47%
- Espanyol 53%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Dimitrievski
9
Duro
15
Beltrán
20
Foulquier
24
Cumart
3
Copete
21
Vazquez
11
Rioja
23
Ugrinic
18
Pepelu
7
Groeneveld
13
Dmitrovic
11
Milla
9
Jaén
22
Romero
6
Cabrera
5
Calero
2
Sáez
14
Terrats
10
Lozano
4
Gonzalez
17
Pagès
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | Requeni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Sadiq | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | Moreno | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Almeida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Noguerol | 0 | 0 | 7.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Ramazani | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Raba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Santamaria | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Iranzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Varilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Olmo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Navarro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Paredes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 38.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Duro | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 15 | Beltrán | 0 | 0 | 31.00 (63.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | |
Foulquier | 0 | 0 | 28.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Cumart | 0 | 0 | 41.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Copete | 0 | 0 | 50.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 21 | |
Vazquez | 0 | 0 | 20.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 11 | |
Rioja | 0 | 0 | 21.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | Ugrinic | 0 | 0 | 46.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | |
Pepelu | 0 | 0 | 43.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Groeneveld | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fortuno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Exposito | 0 | 0 | 26.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Morán | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Rubio | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Pickel | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Kike | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | Vives | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Dolan | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Jiménez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Riedel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 23.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Milla | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Jaén | 0 | 0 | 8.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | Romero | 0 | 0 | 36.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | |
Cabrera | 0 | 0 | 57.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Calero | 0 | 0 | 62.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Sáez | 0 | 0 | 45.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 14 | |
Terrats | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | |
Lozano | 0 | 0 | 33.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 4 | Gonzalez | 0 | 0 | 47.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 17 | Pagès | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Espanyol
Team Valencia CF currently is on lower place in table (17 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 5 punktów. Valencia CF od 3 spotka? u siebie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 5 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Hugo Duro 6 goli, Arnaut Groeneveld 3 goli, Diego Lopez Noguerol 3 goli. Zawodnicy , Arnaut Groeneveld 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Espanyol, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 20 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 0.95 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 40.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Espanyol zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Espanyol od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 4 spotka?. Zawodnicy Espanyol w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Pere Milla 6 goli, Carlos Romero 4 goli, Fernández Jaén 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Carlos Romero 2 asyst, Fernández Jaén 2 asyst.
W 20 meczach zdobyli 23 bramek, co daje ?redni? 1.15 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 40.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Espanyol nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Valencia CF wygranych 24 meczów , Espanyol wygra?a 14 spotka?, by?o 13 remisów. W 32 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 42 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 32 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Valencia CF Espanyol
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
3