Valencia CF vs Espanyol
Posiadanie piłki
- Valencia CF 37%
- Espanyol 63%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Cillessen
2
Correia
6
Guillamon
15
Alderete
32
Vazquez
11
Costa
10
Soler
18
Wass
19
Duro
9
Gomez
7
Guedes
13
Lopez
22
Vidal
24
Gomez
4
Cabrera
3
Pedrosa
10
Darder
20
Bare
21
Ribaudo
23
Embarba
16
Moron
11
Tomas
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Cillessen | 0 | 0 | 22.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Correia | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 6 | Guillamon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Alderete | 0 | 0 | 34.00 (61.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Vazquez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Costa | 0 | 0 | 19.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Soler | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Wass | 0 | 0 | 33.00 (81.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | Duro | 0 | 0 | 15.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Gomez | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Guedes | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Musah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Cheryshev | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Vallejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Piccini | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Aleman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Koindredi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Mamardashvili | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Joseda | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Burlamaqui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Iranzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Latorre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 8 | Racic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 12 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Foulquier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Lopez | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Vidal | 0 | 0 | 53.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Gomez | 0 | 0 | 55.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cabrera | 0 | 0 | 65.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Pedrosa | 0 | 0 | 45.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Darder | 0 | 0 | 69.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Bare | 0 | 0 | 71.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ribaudo | 0 | 0 | 33.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Embarba | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Moron | 0 | 0 | 14.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Tomas | 0 | 0 | 33.00 (90.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Olazabal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Miguelon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Morlanes | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Wu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Puado | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | Gil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Melendo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vila | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Dimata | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Gorjon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Carreras | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Villahermosa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 5 | |
Calero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 15 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 19 | |
Vadillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Valencia CF - Espanyol
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 11 punktów. Od 7 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Carlos Soler 7 goli, Goncalo Guedes 6 goli, Hugo Duro 5 goli. Zawodnicy Carlos Soler 2 asyst, Goncalo Guedes 4 asyst, Hugo Duro 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Espanyol, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Valencia CF: Antonio Latorre, Gabriel Paulista, Dimitri Foulquier.
Z powodu zawieszenia Uros Racic nie wybiegn? na boisko.
W 18 meczach zdobyli 30 bramek, co daje ?redni? 1.67 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 61.11% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Espanyol znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Zawodnicy Espanyol w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Raul de Tomas 8 goli, Aleix Vidal 2 goli, Javier Puado 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Raul de Tomas 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Espanyol: David Lopez.
W 18 meczach zdobyli 20 bramek, co daje ?redni? 1.11 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 38.89% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 61.11% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Espanyol nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Valencia CF wygranych 24 meczów , Espanyol wygra?a 13 spotka?, by?o 7 remisów. W 28 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 35 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 25 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Valencia CF Espanyol
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1