Udinese vs AS Roma
Posiadanie piłki
- Udinese 49%
- AS Roma 51%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
90
Sava
10
Thauvin
17
Lucca
31
Kristensen
29
Bijol
95
Toure
77
Modesto
8
Lovric
25
Karlstroem
5
Payero
33
Zemura
99
Svilar
11
Dovbyk
19
Celik
23
Mancini
5
Ndicka
2
Rensch
61
Pisilli
17
Kone
7
Pellegrini
3
Angelino
35
Baldanzi
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Selvik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Sanchez | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Atta | 0 | 0 | 28.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Pafundi | 0 | 0 | 14.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 21 | Solanilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Kabasele | 0 | 0 | 52.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Ekkelenkamp | 0 | 0 | 20.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 79 | PejiÄić | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 93 | |
Padelli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 90 | |
Sava | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Thauvin | 0 | 0 | 39.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Lucca | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 31 | |
Kristensen | 0 | 0 | 65.00 (86.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 29 | |
Bijol | 0 | 0 | 56.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 95 | Toure | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 77 | Modesto | 0 | 0 | 25.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Lovric | 0 | 0 | 15.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 25 | |
Karlstroem | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 5 | Payero | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 33 | Zemura | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Cristante | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Hamid | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Shomurodov | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Hummels | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Paredes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Malvano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Dybala | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Dahl | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 56 | |
Saelemaekers | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 59 | |
Zalewski | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 70 | Marzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 92 | |
Shaarawy | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 95 | |
Gollini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 99 | |
Svilar | 0 | 0 | 31.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Dovbyk | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 19 | |
Celik | 0 | 0 | 52.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 23 | |
Mancini | 0 | 0 | 57.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Ndicka | 0 | 0 | 65.00 (92.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 2 | Rensch | 0 | 0 | 40.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 61 | Pisilli | 0 | 0 | 27.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 17 | Kone | 0 | 0 | 54.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 7 | |
Pellegrini | 0 | 0 | 25.00 (88.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 3 | |
Angelino | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 35 | |
Baldanzi | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Udinese - AS Roma
Dru?yna Udinese znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 6 punktów. Udinese nie wygrali meczu u siebie od 5 spotka?. Nie zosta?a pokonana u siebie od 2 meczów. Najwi?cej bramek w Serie A dla Udinese zdobyli: Lucca 7 goli, Florian Thauvin 5 goli, Keinan Davis 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Florian Thauvin 3 asyst, Keinan Davis 1 asyst.
??cznie rozegrali 21 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 52.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.19% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Udinese nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.14 na mecz
Dru?yna AS Roma znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 11 punktów. Nie zosta?a pokonana od 5 meczów. Najlepsi zawodnicy AS Roma w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Artem Dowbyk 7 goli, Paulo Dybala 5 goli, Alexis Saelemaekers 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Artem Dowbyk 3 asyst, Paulo Dybala 2 asyst, Alexis Saelemaekers 1 asyst.
??cznie rozegrali 21 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 47.62% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.19% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach AS Roma nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.48 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Roma wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Udinese wygranych 11 meczów , AS Roma wygra?a 35 spotka?, by?o 9 remisów. W 31 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 45 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 32 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Udinese AS Roma
Tabela ligowa tutaj




Serie A
1