Tottenham Hotspur vs Aston Villa
Posiadanie piłki
- Tottenham Hotspur 53%
- Aston Villa 47%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Vicario
11
Tel
23
Porro
4
Danso
17
Romero
37
Ven
13
Udogie
24
Spence
6
Palinha
30
Bentancur
20
Kudus
7
Simons
28
Odobert
23
Martinez
17
Malen
12
Digne
14
Torres
4
Ngoyo
2
Cash
24
Onana
44
Kamara
7
McGinn
27
Rogers
29
Guessand
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Richarlison | 0 | 0 | 6.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | Gray | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Bergvall | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Johnson | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Sarr | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Kinsky | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | |
Muani | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 67 | Byfield | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Vicario | 0 | 0 | 24.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Tel | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Porro | 0 | 0 | 49.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Danso | 0 | 0 | 62.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 37 | |
Ven | 0 | 0 | 55.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 13 | Udogie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Spence | 0 | 0 | 29.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Palinha | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 30 | |
Bentancur | 0 | 0 | 45.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 20 | |
Kudus | 0 | 0 | 21.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Simons | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 28 | |
Odobert | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Lindeloef | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Barkley | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Elliott | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Buendia | 0 | 0 | 10.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | Watkins | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Sancho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Maatsen | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Bogarde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | |
Bizot | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 23 | |
Martinez | 0 | 0 | 32.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Malen | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 12 | |
Digne | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 14 | |
Torres | 0 | 0 | 48.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Ngoyo | 0 | 0 | 51.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Cash | 0 | 0 | 31.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 24 | Onana | 0 | 0 | 33.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 44 | |
Kamara | 0 | 0 | 46.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
McGinn | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | Rogers | 0 | 0 | 23.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 29 | |
Guessand | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Tottenham Hotspur - Aston Villa
Dru?yna Tottenham Hotspur znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Tottenham Hotspur w 5 ostatnich meczach zdoby?a 8 punktów. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. U siebie od 4 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Tottenham Hotspur w Premier League, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Richarlison 3 goli, Joao Palinha 2 goli, Brennan Johnson 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Richarlison 2 asyst.
??cznie rozegrali 7 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Tottenham Hotspur nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.86 na mecz
Dru?yna Aston Villa znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Donyell Malen 2 goli, Emiliano Buendia 1 goli, John McGinn 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Tottenham Hotspur. Zawodnicy , Emiliano Buendia 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Tottenham Hotspur, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 7 meczach zdobyli 6 bramek, co daje ?redni? 0.86 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.14% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Aston Villa nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Tottenham Hotspur wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Tottenham Hotspur wygranych 25 meczów , Aston Villa wygra?a 13 spotka?, by?o 11 remisów. W 25 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 40 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 26 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Tottenham Hotspur Aston Villa
Tabela ligowa tutaj




Premier League
1