Tottenham Hotspur vs Aston Villa
Posiadanie piłki
- Tottenham Hotspur 51%
- Aston Villa 49%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Vicario
22
Johnson
19
Solanke
7
Son
23
Porro
17
Romero
6
Drăgușin
13
Udogie
21
Kulusevski
30
Bentancur
29
Sarr
23
Martinez
11
Watkins
12
Digne
14
Torres
4
Ngoyo
2
Cash
8
Tielemans
24
Onana
41
Ramsey
27
Rogers
7
McGinn
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | |
Bissouma | 0 | 0 | 23.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Richarlison | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Maddison | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Gray | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Bergvall | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Werner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Forster | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Davies | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 47 | Moore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Vicario | 0 | 0 | 12.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 22 | |
Johnson | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 19 | |
Solanke | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 5.00 | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Son | 0 | 0 | 25.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Porro | 0 | 0 | 36.00 (78.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 17 | Romero | 0 | 0 | 39.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | Drăgușin | 0 | 0 | 62.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 13 | Udogie | 0 | 0 | 33.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 21 | |
Kulusevski | 0 | 0 | 17.00 (71.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 30 | |
Bentancur | 0 | 0 | 33.00 (88.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 29 | Sarr | 0 | 0 | 64.00 (92.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Carlos | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mings | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Palacio | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Buendia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Philogene-Bidace | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Maatsen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Olsen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Bailey | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 44 | |
Kamara | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 23 | |
Martinez | 0 | 0 | 35.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | Watkins | 0 | 0 | 13.00 (54.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 12 | |
Digne | 0 | 0 | 39.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 14 | |
Torres | 0 | 0 | 49.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Ngoyo | 0 | 0 | 39.00 (95.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Cash | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Tielemans | 0 | 0 | 40.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 24 | Onana | 0 | 0 | 35.00 (97.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 41 | |
Ramsey | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | Rogers | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 7 | |
McGinn | 0 | 0 | 24.00 (92.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Tottenham Hotspur - Aston Villa
Dru?yna Tottenham Hotspur znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Tottenham Hotspur w 5 ostatnich meczach zdoby?a 9 punktów. U siebie od 2 meczów u siebie nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Tottenham Hotspur w Premier League, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Heung-Min Son 3 goli, Brennan Johnson 3 goli, James Maddison 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Heung-Min Son 2 asyst, James Maddison 3 asyst.
??cznie rozegrali 9 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Tottenham Hotspur nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.00 na mecz
Dru?yna Aston Villa zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 9 punktów. Od 7 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Ollie Watkins 5 goli, Durán Palacio 4 goli, Rogers 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Tottenham Hotspur. Zawodnicy Ollie Watkins 2 asyst, Rogers 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Tottenham Hotspur, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 9 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 1.78 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.89% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Aston Villa nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Tottenham Hotspur wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Tottenham Hotspur wygranych 24 meczów , Aston Villa wygra?a 11 spotka?, by?o 11 remisów. W 23 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 37 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 24 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Tottenham Hotspur Aston Villa
Tabela ligowa tutaj




Premier League
4