Strasbourg vs Olympique Lyon
Posiadanie piłki
- Strasbourg 40%
- Olympique Lyon 60%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Petrovic
10
Emegha
22
Doue
23
Sarr
29
Doukoure
7
Moreira
8
Mestanza
32
Barco
26
Bakwa
6
Lemarechal
15
Nanasi
1
Perri
18
Cherki
16
Abner
19
Niakhate
22
Mata
98
Maitland-Niles
7
Veretout
15
Tessmann
69
Mikautadze
8
Tolisso
37
Nuamah
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Delaine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Sylla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mara | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Diongu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Abonce | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Amo-Ameyaw | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Johnsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | Mourabet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Sobol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Petrovic | 0 | 0 | 43.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | |
Emegha | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Doue | 0 | 0 | 38.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 23 | Sarr | 0 | 0 | 54.00 (96.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 29 | Doukoure | 0 | 0 | 58.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 7 | Moreira | 0 | 0 | 31.00 (71.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | Mestanza | 0 | 0 | 32.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 32 | Barco | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 26 | Bakwa | 0 | 0 | 27.00 (63.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 6 | |
Lemarechal | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 15 | |
Nanasi | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Tagliafico | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Akouokou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Lacazette | 0 | 0 | 5.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Almada | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Omari | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Molébé | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Matic | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | Descamps | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 55 | |
Caleta-Car | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Perri | 0 | 0 | 20.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 18 | |
Cherki | 0 | 0 | 71.00 (84.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 16 | |
Abner | 0 | 0 | 44.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 19 | |
Niakhate | 0 | 0 | 61.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 22 | |
Mata | 0 | 0 | 64.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 98 | |
Maitland-Niles | 0 | 0 | 64.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 7 | |
Veretout | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 15 | |
Tessmann | 0 | 0 | 62.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 69 | |
Mikautadze | 0 | 0 | 21.00 (86.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | |
Tolisso | 0 | 0 | 66.00 (88.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 37 | Nuamah | 0 | 0 | 40.00 (79.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Strasbourg - Olympique Lyon
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 13 punktów. Od 6 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Emegha 11 goli, Alejandro Mestanza 8 goli, Nanasi 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Olympique Lyon. Zawodnicy Emegha 2 asyst, Alejandro Mestanza 1 asyst, Nanasi 4 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Olympique Lyon, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 26 meczach zdobyli 41 bramek, co daje ?redni? 1.58 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 53.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.92% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Olympique Lyon znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (5 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 12 punktów. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Zawodnicy Olympique Lyon w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Alexandre Lacazette 10 goli, Georges Mikautadze 7 goli, Rayan Cherki 6 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Alexandre Lacazette 2 asyst, Georges Mikautadze 4 asyst, Rayan Cherki 9 asyst.
W 26 meczach zdobyli 50 bramek, co daje ?redni? 1.92 goli na mecz. 13 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 61.54% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 84.62% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Olympique Lyon nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Olympique Lyon. Ostatnie mecze obu dru?yn: 5 wygranych Strasbourg, 22 wygranych Olympique Lyon, 4 remisów. W 22 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 25 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 16 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
4