Sporting Lizbona vs Arouca
Posiadanie piłki
- Sporting Lizbona 66%
- Arouca 34%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Adan
26
Diomande
4
Coates
2
Matheus
19
Bellerin
15
Ugarte
28
Goncalves
11
Santos
33
Arthur
79
Chermiti
17
Trincao
12
Arruabarrena
28
Esagio
13
Basso
44
Galovic
6
Quaresma
10
Ruiz
14
Busquets
5
Simao
11
Antony
19
Mujica
2
Sylla
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Adan | 0 | 0 | 17.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | Diomande | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Coates | 0 | 0 | 65.00 (93.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Matheus | 0 | 0 | 116.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | |
Bellerin | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Ugarte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Goncalves | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Santos | 0 | 0 | 41.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 33 | Arthur | 0 | 0 | 34.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 79 | Chermiti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Trincao | 0 | 0 | 39.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | Morita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Alexandropoulos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Israel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Neto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rochinha | 0 | 0 | 25.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | Inacio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Tanlongo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 47 | |
Esgaio | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 12 | Arruabarrena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 28 | |
Esagio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Basso | 0 | 0 | 23.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | |
Galovic | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Quaresma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Ruiz | 0 | 0 | 50.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Busquets | 0 | 0 | 35.00 (88.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Simao | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | Antony | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Mujica | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | Sylla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Opoku | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Velazquez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Lawal | 0 | 0 | 4.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Arsenio | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | Bruninho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Thiago | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Yaw | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Michel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Milovanov | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Sporting Lizbona - Arouca
Dru?yna Sporting Lizbona zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 13 punktów. U siebie od 7 meczów nie zosta?a pokonana. Dla obrony Arouca najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Pedro Goncalves 13 goli, Trincao 8 goli, Marcus Edwards 7 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Sporting Lizbona. Najwi?cej bramek wypracowali: Pedro Goncalves 9 asyst, Trincao 1 asyst, Marcus Edwards 5 asyst.
??cznie rozegrali 27 w tym sezonie. Wygra? 18 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 70.37% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.48% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Sporting Lizbona nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.07 na mecz
Dru?yna Arouca znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (5 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 11 punktów. Nie przegra?a meczu od 6 spotka?. Zawodnicy Arouca w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Rafa Mujica 8 goli, Oday Dabbagh 7 goli, Antony 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Antony 1 asyst.
W 27 meczach zdobyli 31 bramek, co daje ?redni? 1.15 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Arouca nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Sporting Lizbona wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Sporting Lizbona wygranych 13 meczów , Arouca wygra?a 1 spotka?, by?o 0 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Sporting Lizbona Arouca
Tabela ligowa tutaj




Liga portugalska
1