Slavia Praga vs Servette Genewa
Posiadanie piłki
- Slavia Praga 55%
- Servette Genewa 45%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
28
Mandous
26
Schranz
13
Chytil
15
JureÄka
27
VlÄek
5
Ogbu
3
Holes
21
Doudera
10
Zafeiris
19
Dorley
6
Wallem
32
Frick
29
Bedia
20
Magnin
33
Vouilloz
19
Severin
18
Mazikou
5
Ondoua
30
Diba
9
Stevanović
10
Antunes
77
Bolla
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Kolář | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Tijani | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Buren | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Boril | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Dumitrescu | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Sevcik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Hromada | 0 | 0 | 33.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 29 | Tomic | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | SirotnÃk | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 46 | Pikolon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 52 | Žitný | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 28 | |
Mandous | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 26 | |
Schranz | 0 | 0 | 33.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 13 | Chytil | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 15 | JureÄka | 0 | 0 | 21.00 (86.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 27 | VlÄek | 0 | 0 | 66.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | Ogbu | 0 | 0 | 62.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Holes | 0 | 0 | 81.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 21 | Doudera | 0 | 0 | 31.00 (56.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 10 | Zafeiris | 0 | 0 | 74.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 19 | |
Dorley | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 6 | Wallem | 0 | 0 | 42.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Tsunemoto | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | Rouiller | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Baron | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | Cognat | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Kutesa | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Ouattara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Aubert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Besson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Touati | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 32 | |
Frick | 0 | 0 | 37.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 29 | Bedia | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | Magnin | 0 | 0 | 35.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 33 | Vouilloz | 0 | 0 | 50.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 19 | Severin | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 18 | Mazikou | 0 | 0 | 27.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | Ondoua | 0 | 0 | 42.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 30 | Diba | 0 | 0 | 22.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 9 | Stevanović | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | Antunes | 0 | 0 | 21.00 (62.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 77 | Bolla | 0 | 0 | 19.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Slavia Praga - Servette Genewa
Dru?yna Slavia Praga zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 12 punktów. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Slavia Praga w Liga Europy, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Lukas Masopust 3 goli, Ivan Schranz 3 goli, JureÄka 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Lukas Masopust 3 asyst.
??cznie rozegrali 9 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 44.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Slavia Praga nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.22 na mecz
Dru?yna Servette Genewa znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (3 miejsce). Servette Genewa w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Servette Genewa w Liga Europy to Chris Bedia 2 goli, Enzo Crivelli 1 goli, Rouiller 1 goli.
W 5 meczach zdobyli 4 bramek, co daje ?redni? 0.80 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 40.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Servette Genewa nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Slavia Praga wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Slavia Praga wygranych 3 meczów , Servette Genewa wygra?a 1 spotka?, by?o 1 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 3 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Slavia Praga Servette Genewa
Tabela ligowa tutaj




Liga Europy
4