Sheffield United vs Tottenham Hotspur
Posiadanie piłki
- Sheffield United 33%
- Tottenham Hotspur 67%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Henderson
6
Basham
12
Egan
19
Robinson
2
Baldock
32
Berge
16
Norwood
23
Osborn
3
Stevens
17
McGoldrick
9
McBurnie
1
Lloris
24
Aurier
6
Sanchez
15
Dier
33
Davies
17
Sissoko
18
Celso
27
Moura
23
Bergwijn
7
Son
10
Kane
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Henderson | 0 | 0 | 16.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 6 | |
Basham | 0 | 0 | 16.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Egan | 0 | 0 | 16.00 (64.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Robinson | 0 | 0 | 23.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 2 | |
Baldock | 0 | 0 | 18.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Berge | 0 | 0 | 17.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Norwood | 0 | 0 | 26.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Osborn | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Stevens | 0 | 0 | 18.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
McGoldrick | 0 | 0 | 17.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
McBurnie | 0 | 0 | 14.00 (45.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Sharp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Jagielka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Freeman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mousset | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Moore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Rodwell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Zivkovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 5 | |
O'Connell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lundstram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lloris | 0 | 0 | 16.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Aurier | 0 | 0 | 31.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sanchez | 0 | 0 | 71.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Dier | 0 | 0 | 84.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Davies | 0 | 0 | 62.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Sissoko | 0 | 0 | 34.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Celso | 0 | 0 | 80.00 (87.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Moura | 0 | 0 | 35.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Bergwijn | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Son | 0 | 0 | 29.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Kane | 0 | 0 | 10.00 (66.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Alderweireld | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Vertonghen | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Winks | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lamela | 0 | 0 | 23.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Alli | 0 | 0 | 8.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Gazzaniga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Alvaro | 0 | 0 | 20.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Skipp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Fernandes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 21 | |
Foyth | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | |
Tanganga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Sheffield United - Tottenham Hotspur
Dru?yna Sheffield United znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Sheffield United od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. U siebie od 3 meczów u siebie nie zosta?a pokonana. Dla obrony Tottenham Hotspur najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Lys Mousset 5 goli, John Fleck 5 goli, John Lundstram 4 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Sheffield United. Najwi?cej bramek wypracowali: Lys Mousset 4 asyst, John Fleck 2 asyst, John Lundstram 3 asyst.
??cznie rozegrali 31 w tym sezonie. Wygra? 11 meczów, 11 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 25.81% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.52% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 11 meczach Sheffield United nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.97 na mecz
Dru?yna Tottenham Hotspur znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Tottenham Hotspur w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Od 2 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. U siebie od 3 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Tottenham Hotspur w Premier League, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Harry Kane 12 goli, Heung-Min Son 9 goli, Dele Alli 8 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Harry Kane 2 asyst, Heung-Min Son 8 asyst, Dele Alli 4 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Tottenham Hotspur: Juan Foyth, Japhet Tanganga.
??cznie rozegrali 31 w tym sezonie. Wygra? 12 meczów, 9 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 61.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.10% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Tottenham Hotspur nie straci? bramki. W 21 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.61 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Tottenham Hotspur wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Sheffield United wygranych 1 meczów , Tottenham Hotspur wygra?a 2 spotka?, by?o 2 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 4 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Sheffield United Tottenham Hotspur
Tabela ligowa tutaj




Premier League
3

