Sevilla FC vs Malaga CF
Posiadanie piłki
- Sevilla FC 63%
- Malaga CF 41%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Fauls committed |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Soria
25
Mercado
4
Kjaer
5
Lenglet
18
Sergio
7
Krohn-Dehli
14
Pizarro
22
Vazquez
16
Navas
20
Muriel
11
Correa
1
Roberto
18
Rosales
23
Torres
22
Baysse
7
Carlos
8
Gonzalez
5
Rolon
14
Recio
28
Mula
24
Rolan
15
Ricca
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Soria | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | |
Mercado | 0 | 0 | 47.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Kjaer | 0 | 0 | 52.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Lenglet | 0 | 0 | 48.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Sergio | 0 | 0 | 49.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Krohn-Dehli | 0 | 0 | 48.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pizarro | 0 | 0 | 78.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Vazquez | 0 | 0 | 16.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 16 | |
Navas | 0 | 0 | 28.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Muriel | 0 | 0 | 18.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Correa | 0 | 0 | 26.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Corchia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Yedder | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Banega | 0 | 0 | 24.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Nzonzi | 0 | 0 | 8.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Sarabia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Nolito | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Roberto | 0 | 0 | 16.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Rosales | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Torres | 0 | 0 | 29.00 (75.90%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Baysse | 0 | 0 | 27.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Carlos | 0 | 0 | 29.00 (72.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 25.00 (64.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | Rolon | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Recio | 0 | 0 | 27.00 (75.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 28 | Mula | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Rolan | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ricca | 0 | 0 | 7.00 (42.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Juanpi | 0 | 0 | 21.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Castro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Penaranda | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | Cecchini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Keko | 0 | 0 | 6.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Prieto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Soler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Kuzmanovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Sevilla FC - Malaga CF
Dru?yna Sevilla FC zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 12 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Paulo Ganso 2 goli, Nolito 1 goli, Clement Lenglet 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Malaga CF. Zawodnicy , Nolito 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Malaga CF, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 6 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 1.17 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 16.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Sevilla FC nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Malaga CF currently is on lower place in table (19 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Najlepsi zawodnicy Malaga CF w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Diego Rolan 2 goli, Diego Gonzalez 1 goli, Paul Baysse 1 goli.
Kontuzjowani zawodnicy Malaga CF: Zdravko Kuzmanovic.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Malaga CF nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.67 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Malaga CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Sevilla FC wygranych 12 meczów , Malaga CF wygra?a 12 spotka?, by?o 8 remisów. W 18 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 24 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Sevilla FC Malaga CF
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
2

