Saint-Etienne vs AS Monaco
Posiadanie piłki
- Saint-Etienne 40%
- AS Monaco 60%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Bajic
35
Sow
6
Cisse
5
Kolodziejczak
26
Debuchy
8
Camara
19
Noupa
13
Trauco
7
Boudebouz
10
Khazri
20
Bouanga
40
Lecomte
29
Sidibe
20
Disasi
32
Badiashile
12
Caio
17
Golovin
22
Fofana
8
Tchouameni
37
Diop
31
Volland
10
Jovetic
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | Bajic | 0 | 0 | 28.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 35 | |
Sow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Cisse | 0 | 0 | 48.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Kolodziejczak | 0 | 0 | 41.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 26 | |
Debuchy | 0 | 0 | 36.00 (69.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Camara | 0 | 0 | 41.00 (82.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | Noupa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Trauco | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Boudebouz | 0 | 0 | 38.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Khazri | 0 | 0 | 19.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Bouanga | 0 | 0 | 16.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Moukoudi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Abi | 0 | 0 | 11.00 (100.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Modeste | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Monnet-Paquet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Youssouf | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Rivera | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Gourna-Douath | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Moueffek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | |
Green | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 21 | |
Hamouma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Macon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 33.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Sidibe | 0 | 0 | 76.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | Disasi | 0 | 0 | 78.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Badiashile | 0 | 0 | 71.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Caio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 39.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fofana | 0 | 0 | 67.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | Tchouameni | 0 | 0 | 54.00 (79.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 37 | Diop | 0 | 0 | 29.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 31 | |
Volland | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Jovetic | 0 | 0 | 24.00 (50.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Ballo | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Fabregas | 0 | 0 | 23.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Yedder | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Aguilar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Diatta | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Mannone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Matsima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Matazo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | |
Millot | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 11 | |
Gelson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Geubbels | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Pellegri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Saint-Etienne - AS Monaco
Team Saint-Etienne currently is on lower place in table (16 position). Saint-Etienne w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Saint-Etienne nie wygrali meczu u siebie od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Saint-Etienne w Liga francuska to Denis Bouanga 5 goli, Romain Hamouma 4 goli, Arnaud Nordin 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Denis Bouanga 3 asyst, Romain Hamouma 1 asyst, Arnaud Nordin 4 asyst.
W Saint-Etienne nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Romain Hamouma, Yvann Macon.
W 29 meczach zdobyli 30 bramek, co daje ?redni? 1.03 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 41.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.86% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Saint-Etienne nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna AS Monaco zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 8 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Kevin Volland 13 goli, Wissam Ben Yedder 13 goli, Sofiane Diop 6 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Kevin Volland 7 asyst, Wissam Ben Yedder 4 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Monaco: Gelson, Willem Geubbels, Pietro Pellegri.
??cznie rozegrali 29 w tym sezonie. Wygra? 17 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 72.41% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.76% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.93 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Saint-Etienne wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Saint-Etienne wygranych 15 meczów , AS Monaco wygra?a 9 spotka?, by?o 11 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 26 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Saint-Etienne AS Monaco
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
0


