AS Roma vs Sassuolo
Posiadanie piłki
- AS Roma 49%
- Sassuolo 51%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Patricio
2
Karsdorp
23
Mancini
3
Roger
5
Vina
4
Cristante
17
Veretout
22
Zaniolo
7
Pellegrini
77
Mkhitaryan
9
Abraham
47
Consigli
22
Toljan
21
Chiriches
31
Ferrari
6
Silva
16
Frattesi
8
Lopez
25
Berardi
10
Djuricic
7
Boga
18
Raspadori
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Patricio | 0 | 0 | 25.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Karsdorp | 0 | 0 | 50.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Mancini | 0 | 0 | 83.00 (92.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Roger | 0 | 0 | 74.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | Vina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | |
Cristante | 0 | 0 | 53.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Veretout | 0 | 0 | 37.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Zaniolo | 0 | 0 | 11.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Pellegrini | 0 | 0 | 28.00 (67.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 77 | |
Mkhitaryan | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Abraham | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Smalling | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Villar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Perez | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Calafiori | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Shomurodov | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Reynolds | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Mayoral | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | |
Diawara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 55 | |
Darboe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 63 | |
Boer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 87 | |
Daniel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 92 | |
Shaarawy | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 37 | |
Spinazzola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 47 | |
Consigli | 0 | 0 | 32.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Toljan | 0 | 0 | 35.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Chiriches | 0 | 0 | 61.00 (96.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Ferrari | 0 | 0 | 73.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Silva | 0 | 0 | 39.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 16 | |
Frattesi | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lopez | 0 | 0 | 73.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Berardi | 0 | 0 | 26.00 (57.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Djuricic | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Boga | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 18 | |
Raspadori | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Goldaniga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Magnanelli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Ayhan | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Peluso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Mueldur | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Harroui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Traore | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 56 | |
Pegolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Kiriakopoulos | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 91 | Scamacca | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 92 | |
Defrel | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 97 | |
Henrique | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 14 | |
Obiang | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu AS Roma - Sassuolo
Dru?yna AS Roma zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 6 punktów. Najlepsi zawodnicy AS Roma w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Jordan Veretout 3 goli, Lorenzo Pellegrini 2 goli, Tammy Abraham 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Jordan Veretout 1 asyst, Tammy Abraham 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Roma: Leonardo Spinazzola.
??cznie rozegrali 2 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach AS Roma nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 3.50 na mecz
Dru?yna Sassuolo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Do siatki w tym sezonie w Serie A najlepiej strzelali zawodnicy Filip Djurici? 1 goli, Hamed Traore 1 goli, Giacomo Raspadori 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AS Roma. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Filip Djurici? 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Sassuolo: Pedro Mba Obiang.
W 2 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 1.50 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Sassuolo nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: AS Roma wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AS Roma wygranych 8 meczów , Sassuolo wygra?a 1 spotka?, by?o 7 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AS Roma Sassuolo
Tabela ligowa tutaj




Serie A
2

