AS Roma vs Genoa
Posiadanie piłki
- AS Roma 53%
- Genoa 47%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
99
Svilar
21
Dybala
11
Dovbyk
23
Mancini
15
Hummels
5
Ndicka
56
Saelemaekers
17
Kone
16
Paredes
7
Pellegrini
3
Angelino
1
Leali
19
Pinamonti
4
Winter
13
Bani
22
Ibarra
3
Caricol
32
Frendrup
73
Masini
59
Zanoli
2
Thorsby
23
Miretti
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | Hamid | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Shomurodov | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Malvano | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Celik | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Hermoso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Dahl | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | |
Baldanzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 59 | |
Zalewski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 61 | Pisilli | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 66 | Traoré | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 70 | Marzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 92 | |
Shaarawy | 0 | 0 | 27.00 (93.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 98 | |
Ryan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 99 | |
Svilar | 0 | 0 | 39.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 21 | |
Dybala | 0 | 0 | 30.00 (80.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Dovbyk | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Mancini | 0 | 0 | 55.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | |
Hummels | 0 | 0 | 43.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Ndicka | 0 | 0 | 73.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 56 | |
Saelemaekers | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 17 | Kone | 0 | 0 | 45.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | |
Paredes | 0 | 0 | 73.00 (90.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 7 | |
Pellegrini | 0 | 0 | 16.00 (94.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 3 | |
Angelino | 0 | 0 | 42.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Bohinen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Pereiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Sabelli | 0 | 0 | 35.00 (74.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | Ekhator | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Marcandalli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Ankeye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Sommariva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 53 | Kasa | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 72 | Melegoni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 76 | Venturino | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | Stolz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Leali | 0 | 0 | 33.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | |
Pinamonti | 0 | 0 | 33.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 4 | |
Winter | 0 | 0 | 68.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 13 | |
Bani | 0 | 0 | 21.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 22 | |
Ibarra | 0 | 0 | 74.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Caricol | 0 | 0 | 34.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 32 | |
Frendrup | 0 | 0 | 40.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 73 | Masini | 0 | 0 | 50.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 59 | Zanoli | 0 | 0 | 17.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 2 | |
Thorsby | 0 | 0 | 11.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 23 | |
Miretti | 0 | 0 | 29.00 (79.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu AS Roma - Genoa
Dru?yna AS Roma znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. Nie zosta?a pokonana od 4 meczów. Najlepsi zawodnicy AS Roma w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Artem Dowbyk 6 goli, Paulo Dybala 5 goli, Alexis Saelemaekers 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Artem Dowbyk 3 asyst, Paulo Dybala 1 asyst, Alexis Saelemaekers 1 asyst.
??cznie rozegrali 20 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 45.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach AS Roma nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.40 na mecz
Dru?yna Genoa znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. U siebie od 5 meczów na wyje?dzie nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Genoa w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Andrea Pinamonti 6 goli, Morten Frendrup 2 goli, Alessandro Vogliacco 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Andrea Pinamonti 1 asyst.
??cznie rozegrali 20 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 40.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 65.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Genoa nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.85 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Roma wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AS Roma wygranych 23 meczów , Genoa wygra?a 6 spotka?, by?o 5 remisów. W 19 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 25 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AS Roma Genoa
Tabela ligowa tutaj




Serie A
3