Reims vs Olympique Marsylia
Posiadanie piłki
- Reims 56%
- Olympique Marsylia 44%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
94
Diouf
32
Foket
43
Keita
5
Abdelhamid
25
Smet
21
Matusiwa
17
Lopy
39
Ito
15
Munetsi
70
Flips
29
Balogun
16
Sabata
99
Mbemba
4
Gigot
21
Rongier
7
Clauss
30
Tavares
27
Veretout
6
Guendouzi
17
Under
18
Malinovsky
70
Sanchez
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 94 | |
Diouf | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 32 | |
Foket | 0 | 0 | 39.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | Keita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Abdelhamid | 0 | 0 | 63.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | Smet | 0 | 0 | 48.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Matusiwa | 0 | 0 | 53.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lopy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | |
Ito | 0 | 0 | 26.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Munetsi | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 70 | |
Flips | 0 | 0 | 27.00 (59.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Balogun | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | DOUMBIA | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | Busi | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Cajuste | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Sierhuis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Zeneli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Maolida | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Bergen | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Agbadou | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 96 | Olliero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Holm | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Sabata | 0 | 0 | 29.00 (31.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 99 | |
Mbemba | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gigot | 0 | 0 | 19.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Rongier | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Clauss | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
Tavares | 0 | 0 | 35.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Veretout | 0 | 0 | 37.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Guendouzi | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Under | 0 | 0 | 21.00 (61.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Malinovsky | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 70 | |
Sanchez | 0 | 0 | 41.00 (80.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Bailly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Ounahi | 0 | 0 | 19.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | Oliviera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Payet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Kabore | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | Mughe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | |
Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 47 | Elmaz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 5 | |
Balerdi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 23 | |
Kolasinac | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Harit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Reims - Olympique Marsylia
Dru?yna Reims znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 13 punktów. Nie przegra?a meczu od 19 spotka?. Zawodnicy Reims w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Florian Balogun 16 goli, Junya Ito 5 goli, Marshall Munetsi 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Florian Balogun 1 asyst, Junya Ito 5 asyst, Marshall Munetsi 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Reims: Noah Holm.
W 27 meczach zdobyli 35 bramek, co daje ?redni? 1.30 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 13 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 37.04% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 59.26% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Reims nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Olympique Marsylia zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 8 spotka?. Zawodnicy Olympique Marsylia w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Alexis Sanchez 10 goli, Nuno Tavares 6 goli, Sead Kolasina? 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Alexis Sanchez 1 asyst, Sead Kolasina? 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Olympique Marsylia: Sead Kolasinac, Amine Harit.
Zawodnicy Leonardo Balerdi nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 27 meczach zdobyli 51 bramek, co daje ?redni? 1.89 goli na mecz. 17 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.48% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Olympique Marsylia nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Olympique Marsylia wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Reims wygranych 4 meczów , Olympique Marsylia wygra?a 7 spotka?, by?o 6 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 11 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Reims Olympique Marsylia
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

