Rayo Vallecano vs Valencia CF
Posiadanie piłki
- Rayo Vallecano 59%
- Valencia CF 41%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Dimitrievski
22
Tomas
34
Camello
2
Ratiu
16
Mumin
24
Lejeune
3
Chavarria
7
Palazon
17
Lopez
21
Ciss
19
Frutos
25
Mamardashvili
9
Duro
19
Amallah
12
Correia
4
Diakhaby
3
Mosquera
21
Vazquez
16
Noguerol
6
Guillamon
18
Pepelu
7
Canos
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Castillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Umpierrez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Pozo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Falcao | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bebe | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Ntekja | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Espino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Cardenas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Perez | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Garcia | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Balliu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Valentin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 38.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 22 | |
Tomas | 0 | 0 | 16.00 (71.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 34 | Camello | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Ratiu | 0 | 0 | 28.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 16 | |
Mumin | 0 | 0 | 61.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Lejeune | 0 | 0 | 62.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Chavarria | 0 | 0 | 49.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | |
Palazon | 0 | 0 | 30.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 17 | |
Lopez | 0 | 0 | 46.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 21 | |
Ciss | 0 | 0 | 65.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 19 | Frutos | 0 | 0 | 22.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Rivero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ozkacar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Yaremchuk | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Foulquier | 0 | 0 | 8.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Sanchez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Martinez | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Gilabert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Sotos | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Hernandis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | |
Mamardashvili | 0 | 0 | 31.00 (39.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Duro | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | Amallah | 0 | 0 | 24.00 (79.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | |
Correia | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | Mosquera | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 21 | |
Vazquez | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 16 | Noguerol | 0 | 0 | 25.00 (52.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | Guillamon | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | |
Pepelu | 0 | 0 | 49.00 (65.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Canos | 0 | 0 | 27.00 (72.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Rayo Vallecano - Valencia CF
Dru?yna Rayo Vallecano znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Rayo Vallecano od 7 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Rayo Vallecano w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Alvaro Garcia 4 goli, Isi Palazon 2 goli, Bebe 2 goli. Zawodnicy Alvaro Garcia 1 asyst, Isi Palazon 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Valencia CF, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 17 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 35.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Rayo Vallecano nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 2 punktów. Valencia CF od 8 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Hugo Duro 7 goli, Javier Guerra Moreno 3 goli, Diego Lopez Noguerol 2 goli. Zawodnicy Hugo Duro 2 asyst, Javier Guerra Moreno 2 asyst, Diego Lopez Noguerol 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rayo Vallecano, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 17 meczach zdobyli 18 bramek, co daje ?redni? 1.06 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 47.06% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Rayo Vallecano wygranych 5 meczów , Valencia CF wygra?a 13 spotka?, by?o 8 remisów. W 17 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 22 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Rayo Vallecano Valencia CF
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
0