Rayo Vallecano vs Sevilla FC
Posiadanie piłki
- Rayo Vallecano 58%
- Sevilla FC 42%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Dimitrievski
20
Balliu
19
Lejeune
5
Catena
3
Garcia
23
Valentin
6
Comesana
7
Palazon
8
Trejo
18
Garcia
34
Camello
13
Bounou
14
Kouassi
20
Fernando
3
Telles
2
Montiel
19
Acuna
7
Suso
18
Gueye
21
Torres
5
Ocampos
12
Mir
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Balliu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Lejeune | 0 | 0 | 61.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Catena | 0 | 0 | 56.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Valentin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Comesana | 0 | 0 | 33.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Palazon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Trejo | 0 | 0 | 32.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Garcia | 0 | 0 | 28.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 34 | Camello | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Hernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Falcao | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Sanchez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Chavarria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Mumin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lopez | 0 | 0 | 16.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ciss | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Saveljich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Tomas | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Bounou | 0 | 0 | 36.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 14 | |
Kouassi | 0 | 0 | 34.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Fernando | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Telles | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Montiel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Acuna | 0 | 0 | 27.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Suso | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | Gueye | 0 | 0 | 33.00 (78.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 7.00 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Torres | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Ocampos | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
Mir | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
En-Nesyri | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Navas | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lamela | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Gil | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Alvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Flores | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Dasilva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 43 | Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 0 | Sampaoli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Rekik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 6 | |
Gudelj | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Jordan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Corona | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Marcao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | |
Bade | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Rayo Vallecano - Sevilla FC
Dru?yna Rayo Vallecano znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Rayo Vallecano w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Isi Palazon 5 goli, Sergio Camello 5 goli, Alvaro Garcia 4 goli. Zawodnicy Isi Palazon 4 asyst, Sergio Camello 3 asyst, Alvaro Garcia 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Sevilla FC, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 21 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 1.33 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Rayo Vallecano nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Sevilla FC znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 9 punktów. Od 5 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Oliver Torres 3 goli, Erik Lamela 3 goli, Rafa Mir 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Rayo Vallecano. Zawodnicy Oliver Torres 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rayo Vallecano, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Sevilla FC: Karim Rekik, Jesus Corona, Marcao, Alejandro Daro Gomez, Loic Bade.
Z powodu zawieszenia Nemanja Gudelj, Joan Jordan nie wybiegn? na boisko.
W 21 meczach zdobyli 23 bramek, co daje ?redni? 1.10 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 47.62% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Sevilla FC nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Sevilla FC wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Rayo Vallecano wygranych 5 meczów , Sevilla FC wygra?a 13 spotka?, by?o 5 remisów. W 14 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 17 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Rayo Vallecano Sevilla FC
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

