Rayo Vallecano vs Osasuna Pampeluna
Posiadanie piłki
- Rayo Vallecano 64%
- Osasuna Pampeluna 36%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Dimitrievski
34
Camello
8
Trejo
20
Balliu
16
Mumin
24
Lejeune
3
Chavarria
19
Frutos
23
Valentin
17
Lopez
7
Palazon
1
Herrera
23
Garcia
12
Blanco
5
Garcia
28
Herrando
3
Cruz
19
Ibanez
34
Munoz
14
Garcia
16
Gomez
15
Pena
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Ratiu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Castillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Pozo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Falcao | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bebe | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Ntekja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Espino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Cardenas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Silva | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Ciss | 0 | 0 | 30.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Tomas | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 4.00 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 33.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 34 | Camello | 0 | 0 | 18.00 (61.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 8 | |
Trejo | 0 | 0 | 45.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | |
Balliu | 0 | 0 | 50.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 16 | |
Mumin | 0 | 0 | 65.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Lejeune | 0 | 0 | 65.00 (82.00%) | 5.00 | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Chavarria | 0 | 0 | 56.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | Frutos | 0 | 0 | 25.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | |
Valentin | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 17 | |
Lopez | 0 | 0 | 58.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Palazon | 0 | 0 | 41.00 (61.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | |
Torro | 0 | 0 | 9.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | |
Moncayola | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Aitor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 20 | |
Arnaiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mojica | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Catena | 0 | 0 | 25.00 (64.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Stamatakis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 41 | Larraya | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 43 | RÃo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Herrera | 0 | 0 | 40.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 23 | Garcia | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | Blanco | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Garcia | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 28 | Herrando | 0 | 0 | 34.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | Cruz | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | |
Ibanez | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 34 | Munoz | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 27.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 16 | |
Gomez | 0 | 0 | 28.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 15 | |
Pena | 0 | 0 | 21.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Rayo Vallecano - Osasuna Pampeluna
Team Rayo Vallecano currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Rayo Vallecano od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 4 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Rayo Vallecano w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Alvaro Garcia 6 goli, Isi Palazon 3 goli, Sergio Camello 3 goli. Zawodnicy Alvaro Garcia 1 asyst, Isi Palazon 1 asyst, Sergio Camello 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Osasuna Pampeluna, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 31 meczach zdobyli 25 bramek, co daje ?redni? 0.81 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 13 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 32.26% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.52% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Rayo Vallecano nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Osasuna Pampeluna znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Ante Budimir 16 goli, Iker Munoz 4 goli, Raul Garcia 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Rayo Vallecano. Zawodnicy Ante Budimir 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rayo Vallecano, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 31 meczach zdobyli 36 bramek, co daje ?redni? 1.16 goli na mecz. 11 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 14 pora?ek. W 38.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.42% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Osasuna Pampeluna nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Osasuna Pampeluna wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Rayo Vallecano wygranych 7 meczów , Osasuna Pampeluna wygra?a 10 spotka?, by?o 5 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 11 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Rayo Vallecano Osasuna Pampeluna
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
2