Osasuna Pampeluna vs Granada
Posiadanie piłki
- Osasuna Pampeluna 42%
- Granada 58%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Herrera
2
Vidal
4
Garcia
5
Garcia
16
Angel
24
Torro
10
Torres
6
Oier
8
Brasanac
14
Garcia
9
Avila
1
Maximiano
17
Quini
16
Diaz
18
Abram
15
Neva
21
Rochina
4
Gonalons
5
Milla
20
Bacca
9
Suarez
11
Machis
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Herrera | 0 | 0 | 28.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Vidal | 0 | 0 | 37.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Garcia | 0 | 0 | 26.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Garcia | 0 | 0 | 21.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Angel | 0 | 0 | 28.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Torro | 0 | 0 | 35.00 (65.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Torres | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Oier | 0 | 0 | 22.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Brasanac | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 24.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Avila | 0 | 0 | 13.00 (46.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | Cruz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Moncayola | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Barja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Kike | 0 | 0 | 11.00 (54.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Ontiveros | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Ibanez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Martinez | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Areso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Sanchez | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 15 | |
Ramalho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Maximiano | 0 | 0 | 25.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 17 | |
Quini | 0 | 0 | 28.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Diaz | 0 | 0 | 55.00 (87.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | Abram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Neva | 0 | 0 | 32.00 (62.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Rochina | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gonalons | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | Milla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | |
Bacca | 0 | 0 | 7.00 (42.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Machis | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Arias | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Sergio | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sanchez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Soro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Escandell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Monchu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Montoro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Molina | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | Navarro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | Lozano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Brice | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Duarte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Osasuna Pampeluna - Granada
Dru?yna Osasuna Pampeluna zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 12 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Roberto Torres 2 goli, David Garcia 2 goli, Kike 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Granada. Zawodnicy Roberto Torres 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Granada, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Osasuna Pampeluna: Jonas Ramalho.
W 9 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 1.44 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Osasuna Pampeluna nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Granada currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Najlepsi zawodnicy Granada w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Luis Suarez 2 goli, Ruben Rochina 1 goli, Domingos Duarte 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Ruben Rochina 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Granada: Neider Lozano, Yan Brice, Domingos Duarte.
??cznie rozegrali 8 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 37.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 62.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Granada nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.75 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Granada. Ostatnie mecze obu dru?yn: 5 wygranych Osasuna Pampeluna, 8 wygranych Granada, 5 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 13 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1

