Osasuna Pampeluna vs Granada
Posiadanie piłki
- Osasuna Pampeluna 62%
- Granada 38%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Herrera
2
Vidal
23
Umpierrez
5
Garcia
30
Estupinan
6
Oier
17
Ibanez
20
Brasanac
21
Perez
14
Garcia
11
Gallego
1
Silva
16
Diaz
22
Duarte
6
Sanchez
15
Neva
4
Gonalons
21
Herrera
2
Foulquier
24
Fernandez
23
Machis
9
Soldado
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Herrera | 0 | 0 | 18.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Vidal | 0 | 0 | 25.00 (65.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Umpierrez | 0 | 0 | 30.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Garcia | 0 | 0 | 35.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Estupinan | 0 | 0 | 36.00 (72.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Oier | 0 | 0 | 41.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ibanez | 0 | 0 | 13.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Brasanac | 0 | 0 | 28.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Perez | 0 | 0 | 26.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 21.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Gallego | 0 | 0 | 15.00 (57.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Cardona | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Merida | 0 | 0 | 11.00 (57.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Torres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Roncaglia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Ruben | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Arnaiz | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lopez | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Navas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Avila | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Silva | 0 | 0 | 16.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 16 | |
Diaz | 0 | 0 | 13.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Duarte | 0 | 0 | 8.00 (53.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sanchez | 0 | 0 | 10.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Neva | 0 | 0 | 13.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | |
Gonalons | 0 | 0 | 14.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Herrera | 0 | 0 | 12.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Foulquier | 0 | 0 | 8.00 (34.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Fernandez | 0 | 0 | 14.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Machis | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 5.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Soldado | 0 | 0 | 15.00 (62.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Vadillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Brice | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 6.00 (54.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Escandell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Vico | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Vallejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Quini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Lozano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Montoro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Osasuna Pampeluna - Granada
Dru?yna Osasuna Pampeluna znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Ezequiel Avila 9 goli, Ruben Garcia 6 goli, Roberto Torres 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Granada. Zawodnicy Ezequiel Avila 2 asyst, Ruben Garcia 2 asyst, Roberto Torres 6 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Granada, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Osasuna Pampeluna: Raul Navas, Ezequiel Avila.
W 24 meczach zdobyli 31 bramek, co daje ?redni? 1.29 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 10 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 41.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.83% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Osasuna Pampeluna nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Granada znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Od 9 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Granada w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Carlos Fernandez 5 goli, Antonio Rodriguez 5 goli, Darwin Machis 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Carlos Fernandez 2 asyst, Darwin Machis 3 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Granada: Alex Martinez, Quini, Neider Lozano, Angel Montoro.
??cznie rozegrali 24 w tym sezonie. Wygra? 10 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 41.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.83% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Granada nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.21 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Granada. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Osasuna Pampeluna, 6 wygranych Granada, 5 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 10 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
0

