Osasuna Pampeluna vs Alaves
Posiadanie piłki
- Osasuna Pampeluna 47%
- Alaves 53%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Herrera
17
Budimir
19
Rosier
24
Catena
5
Herrando
23
Cruz
7
Moncayola
6
Torro
14
Garcia
10
Oroz
21
Villanueva
1
Sivera
11
Martinez
15
Boye
24
González
5
Pacheco
14
Tenaglia
17
Johny
8
Blanco
21
Rebbach
4
Suarez
19
Ibanez
20
Calebe
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Cruz | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | Munoz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Garcia | 0 | 0 | 2.00 (5.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Barja | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Aitor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Becker | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Larraya | 0 | 0 | 4.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 41 | Goñi | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Herrera | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Budimir | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 7.00 | 3.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 19 | |
Rosier | 0 | 0 | 32.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Catena | 0 | 0 | 54.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | Herrando | 0 | 0 | 44.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 23 | Cruz | 0 | 0 | 33.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | |
Moncayola | 0 | 0 | 50.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Torro | 0 | 0 | 38.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Oroz | 0 | 0 | 26.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 21 | Villanueva | 0 | 0 | 17.00 (47.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Lekhedim | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Guevara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Robles | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Alena | 0 | 0 | 19.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Guridi | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Protesoni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | GarcÃa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Buenadicha | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Ibarzábal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Sivera | 0 | 0 | 28.00 (31.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Martinez | 0 | 0 | 13.00 (31.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Boye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 24 | González | 0 | 0 | 33.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Pacheco | 0 | 0 | 61.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 14 | Tenaglia | 0 | 0 | 43.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Johny | 0 | 0 | 57.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Blanco | 0 | 0 | 60.00 (95.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 21 | Rebbach | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 43.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | |
Ibanez | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 20 | Calebe | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Osasuna Pampeluna - Alaves
Team Osasuna Pampeluna currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Ante Budimir 4 goli, Alejandro Catena 2 goli, Víctor Muñoz 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Alaves. Zawodnicy , Alejandro Catena 1 asyst, Víctor Muñoz 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Alaves, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 16 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 0.88 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 31.25% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 62.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Osasuna Pampeluna nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Alaves znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Alaves w 5 ostatnich meczach zdoby?a 3 punktów. Od 5 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Alaves w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Vicente Robles 4 goli, Lucas Boye 3 goli, Antonio Martinez 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Antonio Martinez 1 asyst.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 37.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Alaves nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.88 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Osasuna Pampeluna wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Osasuna Pampeluna wygranych 15 meczów , Alaves wygra?a 11 spotka?, by?o 5 remisów. W 13 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 21 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Osasuna Pampeluna Alaves
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
3