Nottingham Forest vs AFC Bournemouth
Posiadanie piłki
- Nottingham Forest 32%
- AFC Bournemouth 68%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Turner
11
Wood
7
Williams
30
Boly
40
Santos
15
Toffolo
22
Yates
5
Mangala
27
Origi
10
Gibbs-White
21
Elanga
1
Neto
9
Solanke
15
Smith
27
Zabarnyi
25
Senesi
11
Ouattara
4
Cook
10
Christie
24
Semenyo
29
Billing
16
Tavernier
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Tavares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Kouyate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Hudson-Odoi | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Dominguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Niakhate | 0 | 0 | 10.00 (50.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Vlachodimos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Danilo | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Montiel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 43 | |
Aina | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Turner | 0 | 0 | 28.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Wood | 0 | 0 | 26.00 (54.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 7 | |
Williams | 0 | 0 | 26.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 30 | |
Boly | 0 | 0 | 8.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 40 | Santos | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | |
Toffolo | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 22 | |
Yates | 0 | 0 | 28.00 (57.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Mangala | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 27 | |
Origi | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Gibbs-White | 0 | 0 | 36.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 21 | |
Elanga | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | |
Mepham | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Brooks | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Rothwell | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Scott | 0 | 0 | 23.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 17 | Sinisterra | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Kluivert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Moore | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | |
Travers | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | Greenwood | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Neto | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Solanke | 0 | 0 | 12.00 (67.00%) | 6.00 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 15 | |
Smith | 0 | 0 | 53.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 27 | Zabarnyi | 0 | 0 | 70.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 25 | |
Senesi | 0 | 0 | 82.00 (90.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | |
Ouattara | 0 | 0 | 47.00 (66.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 4 | |
Cook | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 10 | |
Christie | 0 | 0 | 41.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 24 | |
Semenyo | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 29 | |
Billing | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 16 | |
Tavernier | 0 | 0 | 47.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nottingham Forest - AFC Bournemouth
Team Nottingham Forest currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Od 6 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Taiwo Awoniyi 4 goli, Anthony Elanga 3 goli, Chris Wood 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AFC Bournemouth. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Taiwo Awoniyi 2 asyst, Anthony Elanga 3 asyst.
W 17 meczach zdobyli 17 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 47.06% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Nottingham Forest nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna AFC Bournemouth znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 13 punktów. Nie zosta?a pokonana od 5 meczów. Dla obrony Nottingham Forest najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Dominic Solanke 9 goli, Antoine Semenyo 3 goli, Marcus Tavernier 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu AFC Bournemouth. Najwi?cej bramek wypracowa?: Dominic Solanke 1 asyst, Antoine Semenyo 1 asyst, Marcus Tavernier 3 asyst.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 68.75% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 93.75% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach AFC Bournemouth nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.31 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AFC Bournemouth wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nottingham Forest wygranych 4 meczów , AFC Bournemouth wygra?a 7 spotka?, by?o 6 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nottingham Forest AFC Bournemouth
Tabela ligowa tutaj




Premier League
2