Nottingham Forest vs AFC Bournemouth
Posiadanie piłki
- Nottingham Forest 52%
- AFC Bournemouth 48%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Henderson
4
Worrall
3
Cook
26
McKenna
7
Williams
22
Yates
21
Kouyate
32
Lodi
20
Johnson
10
Gibbs-White
11
Lingard
13
Neto
15
Smith
6
Mepham
5
Kelly
33
Zemura
10
Christie
4
Cook
8
Lerma
16
Tavernier
29
Billing
9
Solanke
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Henderson | 0 | 0 | 27.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Worrall | 0 | 0 | 80.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Cook | 0 | 0 | 46.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
McKenna | 0 | 0 | 71.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Williams | 0 | 0 | 45.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Yates | 0 | 0 | 43.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Kouyate | 0 | 0 | 39.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Lodi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | |
Johnson | 0 | 0 | 15.00 (66.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Gibbs-White | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lingard | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Biancone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Colback | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Awoniyi | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Hennessey | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
O'Brien | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Toffolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Freuler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bonaventure | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Boly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Mangala | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Niakhate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Richards | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Neto | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | |
Smith | 0 | 0 | 52.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Mepham | 0 | 0 | 42.00 (80.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Kelly | 0 | 0 | 47.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Zemura | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Christie | 0 | 0 | 27.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cook | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lerma | 0 | 0 | 67.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Tavernier | 0 | 0 | 32.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Billing | 0 | 0 | 39.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Solanke | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Travers | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Fredericks | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Stephens | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Marcondes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Stacey | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Dembele | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Moore | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Senesi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Anthony | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Illness | ||||||||||||||
| 7 | |
Brooks | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 14 | |
Rothwell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Stanislas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Pearson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nottingham Forest - AFC Bournemouth
Dru?yna Nottingham Forest znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Taiwo Awoniyi 1 goli, Brennan Johnson 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AFC Bournemouth.
Kontuzjowani zawodnicy Nottingham Forest: Orel Mangala, Moussa Niakhate, Omar Richards.
W 5 meczach zdobyli 2 bramek, co daje ?redni? 0.40 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 20.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Nottingham Forest nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team AFC Bournemouth currently is on lower place in table (16 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. AFC Bournemouth od 4 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Nottingham Forest najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Jefferson Lerma 1 goli, Kieffer Moore 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu AFC Bournemouth. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Lloyd Kelly 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie AFC Bournemouth: David Brooks, Joe Rothwell, Junior Stanislas, Ben Pearson.
??cznie rozegrali 5 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach AFC Bournemouth nie straci? bramki. W 0 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.40 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AFC Bournemouth wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nottingham Forest wygranych 4 meczów , AFC Bournemouth wygra?a 6 spotka?, by?o 5 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nottingham Forest AFC Bournemouth
Tabela ligowa tutaj




Premier League
2

