Nantes vs AS Monaco
Posiadanie piłki
- Nantes 49%
- AS Monaco 51%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Lafont
28
Centonze
3
Girotto
21
Castelletto
24
Corchia
17
Sissoko
8
Moutoussamy
7
Guessand
25
Mollet
27
Simon
99
Delort
16
Nuebel
2
Vanderson
6
Disasi
3
Maripan
12
Caio
27
Diatta
4
Camara
15
Matazo
17
Golovin
44
Seghir
10
Yedder
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lafont | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 28 | |
Centonze | 0 | 0 | 29.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Girotto | 0 | 0 | 68.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Castelletto | 0 | 0 | 61.00 (83.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Corchia | 0 | 0 | 21.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Sissoko | 0 | 0 | 29.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | Moutoussamy | 0 | 0 | 50.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Guessand | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Mollet | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Simon | 0 | 0 | 27.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 99 | |
Delort | 0 | 0 | 12.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Blas | 0 | 0 | 9.00 (66.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Coco | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ganago | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Doucet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Merlin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Petric | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Mohamed | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 63 | Diaz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 93 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Pallois | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Chirivella | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 16 | Descamps | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Personal matter | ||||||||||||||
| 26 | Hadjam | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Nuebel | 0 | 0 | 27.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Vanderson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Disasi | 0 | 0 | 44.00 (79.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Maripan | 0 | 0 | 49.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Caio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Diatta | 0 | 0 | 31.00 (67.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Camara | 0 | 0 | 35.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 15 | Matazo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 44 | Seghir | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Yedder | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Boadu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Jakobs | 0 | 0 | 10.00 (20.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Minamino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Akliouche | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Didillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Volland | 0 | 0 | 7.00 (28.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 34 | Matsima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 41 | |
Magassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | Diop | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Coach decision | ||||||||||||||
| 11 | |
Lucas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 19 | |
Fofana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 26 | |
Aguilar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Embolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Nantes - AS Monaco
Dru?yna Nantes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Nantes w 5 ostatnich meczach zdoby?a 2 punktów. Od 6 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Ludovic Blas 6 goli, Mostafa Mohamed 6 goli, Moses Simon 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AS Monaco. Zawodnicy Ludovic Blas 2 asyst, Mostafa Mohamed 2 asyst, Moses Simon 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców AS Monaco, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Nantes: Nicolas Pallois, Pedro Chirivella.
W 29 meczach zdobyli 30 bramek, co daje ?redni? 1.03 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 12 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 44.83% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.97% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Nantes nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna AS Monaco zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. U siebie od 8 meczów na wyje?dzie nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Wissam Ben Yedder 17 goli, Breel Embolo 12 goli, Aleksandr Go?owin 6 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Wissam Ben Yedder 4 asyst, Breel Embolo 2 asyst, Aleksandr Go?owin 7 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Monaco: Ruben Aguilar, Breel Embolo.
Youssouf Fofana nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 29 w tym sezonie. Wygra? 17 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 58.62% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 89.66% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 19 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.10 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Nantes wygranych 11 meczów , AS Monaco wygra?a 22 spotka?, by?o 10 remisów. W 19 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 26 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Nantes AS Monaco
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2