Montpellier vs RC Lens
Posiadanie piłki
- Montpellier 50%
- RC Lens 50%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
40
Lecomte
9
Tamari
7
Delort
29
Tchato
4
Kouyate
5
Sagnan
17
Luce
27
Omeragic
13
Chotard
22
Fayad
11
Savanier
30
Ryan
8
Nzola
19
Koyalipou
29
Frankowski
24
Gradit
20
Sarr
14
Medina
3
Machado
28
Thomasson
23
Aynaoui
18
Diouf
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dizdarevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Sylla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Khazri | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Maamma | 0 | 0 | 11.00 (45.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 15 | Bares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Pays | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Nzingoula | 0 | 0 | 14.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 21 | Davin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Chennahi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 47 | Mouanga | 0 | 0 | 22.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 70 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 22.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Tamari | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Delort | 0 | 0 | 20.00 (40.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 29 | |
Tchato | 0 | 0 | 28.00 (71.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Kouyate | 0 | 0 | 30.00 (93.00%) | 2.00 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | Sagnan | 0 | 0 | 48.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 17 | |
Luce | 0 | 0 | 15.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 27 | Omeragic | 0 | 0 | 51.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 13 | Chotard | 0 | 0 | 40.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 22 | |
Fayad | 0 | 0 | 29.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 62.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | |
Sotoca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Fulgini | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Ojediran | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Zaroury | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Said | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Agbonifo | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 27 | Bah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Antonio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Pouilly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 50 | Delplace | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Ryan | 0 | 0 | 29.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 8 | Nzola | 0 | 0 | 26.00 (77.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | Koyalipou | 0 | 0 | 19.00 (68.00%) | 4.00 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 29 | |
Frankowski | 0 | 0 | 45.00 (82.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Gradit | 0 | 0 | 53.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 20 | |
Sarr | 0 | 0 | 39.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 14 | Medina | 0 | 0 | 49.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 3 | |
Machado | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 28 | |
Thomasson | 0 | 0 | 40.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 23 | Aynaoui | 0 | 0 | 55.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 18 | |
Diouf | 0 | 0 | 37.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Montpellier - RC Lens
Dru?yna Montpellier znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 17 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Nie zosta?a pokonana od 2 meczów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Arnaud Nordin 4 goli, Adams 3 goli, Teji Savanier 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Arnaud Nordin 1 asyst, Adams 1 asyst, Teji Savanier 4 asyst.
??cznie rozegrali 19 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 12 zostali pokonani. W 73.68% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 84.21% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.05 na mecz
Dru?yna RC Lens znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. U siebie od 3 meczów na wyje?dzie nie zosta?a pokonana. Dla obrony Montpellier najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Mbala Nzola 5 goli, Przemys?aw Frankowski 4 goli, Adrien Thomasson 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu RC Lens. Najwi?cej bramek wypracowali: Mbala Nzola 1 asyst, Przemys?aw Frankowski 2 asyst, Adrien Thomasson 1 asyst.
??cznie rozegrali 19 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 31.58% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.42% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach RC Lens nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.21 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: RC Lens. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Montpellier, 14 wygranych RC Lens, 5 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 18 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 11 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
0