AS Monaco vs Strasbourg
Posiadanie piłki
- AS Monaco 50%
- Strasbourg 50%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Nuebel
26
Aguilar
6
Disasi
3
Maripan
12
Caio
19
Fofana
4
Camara
2
Vanderson
44
Seghir
17
Golovin
10
Yedder
1
Sels
29
Doukoure
22
Nyamsi
32
Guilbert
19
Diarra
8
Sanson
6
Aholou
17
Bellegarde
3
Delaine
12
Mothiba
20
Diallo
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Nuebel | 0 | 0 | 37.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Aguilar | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Disasi | 0 | 0 | 46.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Maripan | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | Caio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | |
Fofana | 0 | 0 | 41.00 (95.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Camara | 0 | 0 | 48.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Vanderson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | Seghir | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Yedder | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 14 | |
Jakobs | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Matazo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Minamino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Akliouche | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Didillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Volland | 0 | 0 | 11.00 (45.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 34 | Matsima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Diop | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Gelson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Boadu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coach decision | ||||||||||||||
| 11 | |
Lucas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Embolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sels | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | Doukoure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Nyamsi | 0 | 0 | 45.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Guilbert | 0 | 0 | 66.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | |
Diarra | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Sanson | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | Aholou | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Bellegarde | 0 | 0 | 33.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | Delaine | 0 | 0 | 25.00 (56.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
Mothiba | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | Diallo | 0 | 0 | 23.00 (69.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Perrin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Prcic | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Suzuki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Sissoko | 0 | 0 | 13.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | Nuss | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Kandil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Jean | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Risser | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Sobol | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 16 | |
Kawashima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 23 | |
Marchand | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu AS Monaco - Strasbourg
Dru?yna AS Monaco zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Wissam Ben Yedder 17 goli, Breel Embolo 12 goli, Aleksandr Go?owin 6 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Wissam Ben Yedder 4 asyst, Breel Embolo 2 asyst, Aleksandr Go?owin 6 asyst.
??cznie rozegrali 28 w tym sezonie. Wygra? 16 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 89.29% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.04 na mecz
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Od 4 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Habibou Mouhamadou Diallo 14 goli, Kevin Gameiro 7 goli, Jean Aholou 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AS Monaco. Zawodnicy , Jean Aholou 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców AS Monaco, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 28 meczach zdobyli 34 bramek, co daje ?redni? 1.21 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 89.29% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 20 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AS Monaco wygranych 12 meczów , Strasbourg wygra?a 7 spotka?, by?o 5 remisów. W 13 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 18 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AS Monaco Strasbourg
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
4