AS Monaco vs Saint-Etienne
Posiadanie piłki
- AS Monaco 66%
- Saint-Etienne 34%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Nuebel
19
Sidibe
6
Disasi
5
Badiashile
12
Caio
27
Diatta
22
Fofana
36
Matazo
37
Diop
9
Boadu
31
Volland
40
Green
13
Trauco
2
Moukoudi
33
Nade
5
Kolodziejczak
8
Camara
19
Noupa
20
Bouanga
18
Nordin
10
Khazri
14
Krasso
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Nuebel | 0 | 0 | 21.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Sidibe | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Disasi | 0 | 0 | 85.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Badiashile | 0 | 0 | 86.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | Caio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Diatta | 0 | 0 | 33.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fofana | 0 | 0 | 72.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 36 | Matazo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Diop | 0 | 0 | 53.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Boadu | 0 | 0 | 12.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Volland | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Majecki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Fabregas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Gelson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Tchouameni | 0 | 0 | 14.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Yedder | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lucas | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | Pavlovic | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
Aguilar | 0 | 0 | 44.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 15 | |
Marcelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Green | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 13 | |
Trauco | 0 | 0 | 43.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Moukoudi | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Nade | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Kolodziejczak | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Camara | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | Noupa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Bouanga | 0 | 0 | 27.00 (62.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | Nordin | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Khazri | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 14 | Krasso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | Bajic | 0 | 0 | 12.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Sow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Gourna-Douath | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Boudebouz | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | Ramirez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Aouchiche | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Hamouma | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Youssouf | 0 | 0 | 23.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 27 | Macon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Moueffek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu AS Monaco - Saint-Etienne
Dru?yna AS Monaco znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 4 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Sofiane Diop 2 goli, Gelson 1 goli, Wissam Ben Yedder 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Gelson 1 asyst, Wissam Ben Yedder 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Monaco: Jean Marcelin.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.83 na mecz
Dru?yna Saint-Etienne znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Saint-Etienne w 5 ostatnich meczach zdoby?a 2 punktów. Czo?owi zawodnicy Saint-Etienne w Liga francuska to Wahbi Khazri 3 goli, Thimothee Kolodziejczak 1 goli, Denis Bouanga 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Thimothee Kolodziejczak 1 asyst.
W Saint-Etienne nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Yvann Macon, Aimen Moueffek.
W 6 meczach zdobyli 6 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Saint-Etienne nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Saint-Etienne wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AS Monaco wygranych 10 meczów , Saint-Etienne wygra?a 15 spotka?, by?o 11 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 27 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AS Monaco Saint-Etienne
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
3

