AS Monaco vs Montpellier
Posiadanie piłki
- AS Monaco 65%
- Montpellier 35%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
16
Koehn
9
Balogun
36
Embolo
2
Vanderson
5
Kehrer
17
Singo
22
Salisu
12
Hamzic
6
Zakaria
10
Golovin
18
Minamino
88
Magassa
11
Akliouche
7
Seghir
16
Bertaud
40
Lecomte
8
Adams
21
Davin
5
Sagnan
27
Omeragic
29
Tchato
77
Sacko
22
Fayad
12
Ferri
19
Nzingoula
70
Coulibaly
11
Savanier
7
Nordin
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Teze | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Matazo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Mawissa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Camara | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Ouattara | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Ilenikhena | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Diatta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 50 | |
Lienard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 16 | |
Koehn | 0 | 0 | 14.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Balogun | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 7.00 | 1.00 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 36 | |
Embolo | 0 | 0 | 20.00 (95.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Vanderson | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Kehrer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 17 | |
Singo | 0 | 0 | 75.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 22 | |
Salisu | 0 | 0 | 87.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 12 | Hamzic | 0 | 0 | 51.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Zakaria | 0 | 0 | 76.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 10 | |
Golovin | 0 | 0 | 77.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Minamino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | |
Magassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Akliouche | 0 | 0 | 21.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | Seghir | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Sylla | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Khazri | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | Bares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Toure | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 44 | Chennahi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Dzodic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 46 | Cara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 32.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 8 | Adams | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 21 | Davin | 0 | 0 | 25.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | Sagnan | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 27 | Omeragic | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Tchato | 0 | 0 | 14.00 (57.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 77 | |
Sacko | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 22 | |
Fayad | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 6.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Ferri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | Nzingoula | 0 | 0 | 21.00 (57.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 70 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 34.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 7 | Nordin | 0 | 0 | 16.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu AS Monaco - Montpellier
Dru?yna AS Monaco zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 13 punktów. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Denis Zakaria 2 goli, Eliesse Ben Seghir 2 goli, Takumi Minamino 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Denis Zakaria 1 asyst, Takumi Minamino 1 asyst.
??cznie rozegrali 5 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 40.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.00 na mecz
Team Montpellier currently is on lower place in table (16 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Adams 3 goli, Teji Savanier 1 goli, Modibo Sagnan 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Teji Savanier 2 asyst.
??cznie rozegrali 5 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 80.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AS Monaco wygranych 21 meczów , Montpellier wygra?a 4 spotka?, by?o 10 remisów. W 18 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 27 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AS Monaco Montpellier
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2