AS Monaco vs Metz
Posiadanie piłki
- AS Monaco 65%
- Metz 35%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Nuebel
19
Sidibe
6
Disasi
3
Maripan
14
Jakobs
8
Tchouameni
11
Lucas
37
Diop
31
Volland
7
Gelson
9
Boadu
16
Oukidja
2
Bronn
23
Kouayate
5
Jemerson
18
Centonze
8
Traore
14
Pajot
17
Delaine
11
Nguette
10
Boulaya
7
Niane
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Nuebel | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Sidibe | 0 | 0 | 61.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Disasi | 0 | 0 | 83.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Maripan | 0 | 0 | 78.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Jakobs | 0 | 0 | 64.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | Tchouameni | 0 | 0 | 91.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Lucas | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Diop | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Volland | 0 | 0 | 15.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Gelson | 0 | 0 | 31.00 (90.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Boadu | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Majecki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Yedder | 0 | 0 | 11.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Caio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 17.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fofana | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Aguilar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Matsima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Matazo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Isidor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Fabregas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Badiashile | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Marcelin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Diatta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 17.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | Bronn | 0 | 0 | 28.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Kouayate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Jemerson | 0 | 0 | 24.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Centonze | 0 | 0 | 37.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 8 | Traore | 0 | 0 | 39.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Pajot | 0 | 0 | 33.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | Delaine | 0 | 0 | 27.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Nguette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Boulaya | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | Niane | 0 | 0 | 14.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Niakate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Tchimbembe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Gueye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Bassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Alakouch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Yade | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Caillard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Mbengue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Udol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
N'Doram | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Maiga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Cabit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu AS Monaco - Metz
Dru?yna AS Monaco znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 6 punktów. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. U siebie od 5 meczów u siebie nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Wissam Ben Yedder 8 goli, Sofiane Diop 4 goli, Kevin Volland 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Wissam Ben Yedder 2 asyst, Kevin Volland 5 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy AS Monaco: Cesc Fabregas, Benoit Badiashile, Jean Marcelin, Krepin Diatta.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.44 na mecz
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 6 punktów. U siebie od 2 meczów na wyje?dzie nie zosta?a pokonana. Dla obrony AS Monaco najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Fabien Centonze 4 goli, Nicolas De Preville 4 goli, Opa Nguette 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: Fabien Centonze 1 asyst, Nicolas De Preville 1 asyst, Opa Nguette 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Matthieu Udol, Kevin N'Doram, Habib Maiga, Manuel Cabit.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Metz nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.13 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: AS Monaco. Ostatnie mecze obu dru?yn: 17 wygranych AS Monaco, 5 wygranych Metz, 4 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 19 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
4

