Metz vs AS Monaco
Posiadanie piłki
- Metz 36%
- AS Monaco 64%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
16
Oukidja
10
Mikautadze
39
Kouao
15
Loe
8
Traore
5
Cande
3
Udol
22
Kerkhof
25
Atta
18
Camara
99
Asoro
1
Majecki
10
Yedder
2
Vanderson
99
Singo
5
Kehrer
14
Jakobs
19
Fofana
17
Golovin
21
Akliouche
18
Minamino
7
Seghir
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dietsch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Diallo | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Tetteh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Mbaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Demouchy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 34 | Nduquidi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Jallow | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Sane | 0 | 0 | 2.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 38 | Sané | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 30.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | |
Mikautadze | 0 | 0 | 27.00 (74.00%) | 4.00 | 1.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 39 | Kouao | 0 | 0 | 39.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 15 | Loe | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Cande | 0 | 0 | 48.00 (85.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Udol | 0 | 0 | 44.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 22 | Kerkhof | 0 | 0 | 17.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 25 | Atta | 0 | 0 | 38.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | Camara | 0 | 0 | 50.00 (72.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 99 | |
Asoro | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | |
Koehn | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 20 | Ouattara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Salisu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 27 | |
Diatta | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Balogun | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Embolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Diop | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Coulibaly | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 88 | |
Magassa | 0 | 0 | 19.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Majecki | 0 | 0 | 34.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | |
Yedder | 0 | 0 | 60.00 (78.00%) | 4.00 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Vanderson | 0 | 0 | 52.00 (92.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 99 | |
Singo | 0 | 0 | 107.00 (92.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Kehrer | 0 | 0 | 85.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 14 | |
Jakobs | 0 | 0 | 57.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | |
Fofana | 0 | 0 | 91.00 (89.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 89.00 (93.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 21 | |
Akliouche | 0 | 0 | 56.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 18 | |
Minamino | 0 | 0 | 22.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | Seghir | 0 | 0 | 36.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Metz - AS Monaco
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 17 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 6 punktów. Dla obrony AS Monaco najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Georges Mikautadze 5 goli, Matthieu Udol 3 goli, Ablie Jallow 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: Georges Mikautadze 3 asyst, Matthieu Udol 3 asyst, Ablie Jallow 1 asyst.
??cznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 15 zostali pokonani. W 46.15% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 61.54% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Metz nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.88 na mecz
Dru?yna AS Monaco zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 8 punktów. U siebie od 6 meczów na wyje?dzie nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Wissam Ben Yedder 11 goli, Aleksandr Go?owin 6 goli, Takumi Minamino 6 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Wissam Ben Yedder 1 asyst, Aleksandr Go?owin 5 asyst, Takumi Minamino 5 asyst.
??cznie rozegrali 26 w tym sezonie. Wygra? 13 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 65.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.77% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 16 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.81 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Metz wygranych 5 meczów , AS Monaco wygra?a 20 spotka?, by?o 4 remisów. W 15 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 22 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Metz AS Monaco
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2