Olympique Marsylia vs Rennes
Posiadanie piłki
- Olympique Marsylia 61%
- Rennes 39%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Rulli
10
Greenwood
9
Gouiri
17
Rowe
62
Murillo
4
Felipe
5
Balerdi
3
Merlin
21
Rongier
22
Bennacer
23
Hoejbjerg
25
Rabiot
1
Samba
11
Tamari
9
Muinga
3
Truffert
5
Brassier
24
Rouault
97
Jacquet
38
Cisse
10
Blas
90
Koné
6
Matusiwa
22
Assignon
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Maupay | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Harit | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Lange | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Cornelius | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Nadir | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Lirola | 0 | 0 | 19.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | Lima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Dedić | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Rulli | 0 | 0 | 32.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Greenwood | 0 | 0 | 31.00 (74.00%) | 6.00 | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Gouiri | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | Rowe | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 62 | |
Murillo | 0 | 0 | 49.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Felipe | 0 | 0 | 34.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Balerdi | 0 | 0 | 77.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Merlin | 0 | 0 | 26.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 21 | |
Rongier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 22 | |
Bennacer | 0 | 0 | 53.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | |
Hoejbjerg | 0 | 0 | 87.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 25 | |
Rabiot | 0 | 0 | 57.00 (82.00%) | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | |
Furuhashi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Fofana | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | James | 0 | 0 | 7.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Nagida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Olaigbe | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Gomez | 0 | 0 | 1.00 (%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Mandanda | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Hateboer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 62 | Meïté | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Samba | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Tamari | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Muinga | 0 | 0 | 22.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Truffert | 0 | 0 | 36.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | Brassier | 0 | 0 | 49.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | Rouault | 0 | 0 | 27.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 97 | Jacquet | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 38 | Cisse | 0 | 0 | 47.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Blas | 0 | 0 | 20.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 90 | Koné | 0 | 0 | 19.00 (74.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 6 | |
Matusiwa | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 22 | |
Assignon | 0 | 0 | 40.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Olympique Marsylia - Rennes
Dru?yna Olympique Marsylia zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Nie przegra?a meczu od 4 spotka?. Zawodnicy Olympique Marsylia w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Mason Greenwood 19 goli, Amine Gouiri 10 goli, Luis Henrique Tomaz de Lima 7 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Mason Greenwood 4 asyst, Amine Gouiri 3 asyst, Luis Henrique Tomaz de Lima 7 asyst.
W 33 meczach zdobyli 70 bramek, co daje ?redni? 2.12 goli na mecz. 19 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 93.94% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Olympique Marsylia nie straci? bramki. W 22 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Rennes nie wygrali meczu na wyje?dzie od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Muinga 17 goli, Ludovic Blas 6 goli, Lorenz Assignon 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Muinga 5 asyst, Ludovic Blas 8 asyst, Lorenz Assignon 4 asyst.
W 33 meczach zdobyli 49 bramek, co daje ?redni? 1.48 goli na mecz. 13 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 18 pora?ek. W 57.58% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.79% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 11 meczach Rennes nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Olympique Marsylia wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Olympique Marsylia wygranych 25 meczów , Rennes wygra?a 16 spotka?, by?o 13 remisów. W 24 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 42 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 27 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Olympique Marsylia Rennes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
4