Olympique Marsylia vs Montpellier
Posiadanie piłki
- Olympique Marsylia 58%
- Montpellier 42%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
16
Sabata
23
Sarr
29
Ndiaye
10
Aubameyang
99
Mbemba
5
Balerdi
4
Gigot
3
Merlin
27
Veretout
19
Kondogbia
11
Harit
40
Lecomte
7
Nordin
9
Tamari
77
Sacko
4
Kouyate
5
Sagnan
36
Hefti
12
Ferri
13
Chotard
11
Savanier
3
Sylla
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ngapandouetnbu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Garcia | 0 | 0 | 14.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 8 | |
Ounahi | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Moumbagna | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 17 | |
Onana | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Meité | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Correa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Gueye | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 44 | Lima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 16 | |
Sabata | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 15.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 29 | Ndiaye | 0 | 0 | 31.00 (94.00%) | 5.00 | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | |
Aubameyang | 0 | 0 | 20.00 (45.00%) | 6.00 | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 99 | |
Mbemba | 0 | 0 | 44.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Balerdi | 0 | 0 | 61.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Gigot | 0 | 0 | 38.00 (97.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Merlin | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 27 | |
Veretout | 0 | 0 | 46.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 19 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Harit | 0 | 0 | 56.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Adams | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Leroy | 0 | 0 | 10.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Delaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fayad | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Karamoh | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Tchato | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | Davin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 70 | |
Coulibaly | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | Nordin | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Tamari | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 77 | |
Sacko | 0 | 0 | 55.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Kouyate | 0 | 0 | 37.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | Sagnan | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 36 | Hefti | 0 | 0 | 32.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 12 | |
Ferri | 0 | 0 | 29.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 13 | Chotard | 0 | 0 | 25.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 26.00 (77.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 3 | |
Sylla | 0 | 0 | 29.00 (62.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Olympique Marsylia - Montpellier
Dru?yna Olympique Marsylia znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Olympique Marsylia od 6 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Olympique Marsylia w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Pierre-Emerick Aubameyang 6 goli, Vitor Oliviera 3 goli, Ismaila Sarr 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Pierre-Emerick Aubameyang 7 asyst, Vitor Oliviera 2 asyst, Ismaila Sarr 1 asyst.
W 22 meczach zdobyli 29 bramek, co daje ?redni? 1.32 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 40.91% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.73% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Olympique Marsylia nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Montpellier currently is on lower place in table (15 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Od 2 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Adams 7 goli, Teji Savanier 5 goli, Arnaud Nordin 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Teji Savanier 5 asyst, Arnaud Nordin 1 asyst.
??cznie rozegrali 22 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.73% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.09 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Olympique Marsylia wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Olympique Marsylia wygranych 21 meczów , Montpellier wygra?a 8 spotka?, by?o 12 remisów. W 18 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 31 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 23 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Olympique Marsylia Montpellier
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
4