Olympique Marsylia vs RC Lens
Posiadanie piłki
- Olympique Marsylia 76%
- RC Lens 24%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Rulli
9
Gouiri
21
Rongier
5
Balerdi
19
Kondogbia
77
Dedić
22
Bennacer
23
Hoejbjerg
3
Merlin
26
Nadir
25
Rabiot
30
Ryan
22
Said
3
Machado
20
Sarr
27
Bah
24
Gradit
2
Aguilar
18
Diouf
23
Aynaoui
26
Mendy
7
Sotoca
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Felipe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Maupay | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Greenwood | 0 | 0 | 28.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Lange | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Rowe | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Lirola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | Lima | 0 | 0 | 25.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 50 | Bakola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 62 | |
Murillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Rulli | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Gouiri | 0 | 0 | 25.00 (92.00%) | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 21 | |
Rongier | 0 | 0 | 94.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Balerdi | 0 | 0 | 111.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 19 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 126.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 77 | Dedić | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 22 | |
Bennacer | 0 | 0 | 114.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | |
Hoejbjerg | 0 | 0 | 131.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | |
Merlin | 0 | 0 | 36.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 26 | Nadir | 0 | 0 | 31.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 25 | |
Rabiot | 0 | 0 | 74.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ÄŒelik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Ojediran | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 19 | Koyalipou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Zaroury | 0 | 0 | 7.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Agbonifo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Sagnan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Pouilly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Fofana | 0 | 0 | 6.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 50 | Delplace | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Ryan | 0 | 0 | 31.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 22 | |
Said | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 3 | |
Machado | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 20 | |
Sarr | 0 | 0 | 28.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 27 | Bah | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Gradit | 0 | 0 | 28.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Aguilar | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | |
Diouf | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 23 | Aynaoui | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 26 | |
Mendy | 0 | 0 | 24.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 7 | |
Sotoca | 0 | 0 | 32.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Olympique Marsylia - RC Lens
Dru?yna Olympique Marsylia zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 12 punktów. Nie przegra?a meczu u siebie od 7 spotka?. Zawodnicy Olympique Marsylia w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Mason Greenwood 15 goli, Luis Henrique Tomaz de Lima 7 goli, Adrien Rabiot 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Mason Greenwood 3 asyst, Luis Henrique Tomaz de Lima 4 asyst, Adrien Rabiot 1 asyst.
W 24 meczach zdobyli 52 bramek, co daje ?redni? 2.17 goli na mecz. 15 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 95.83% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Olympique Marsylia nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna RC Lens znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. RC Lens od 4 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Olympique Marsylia najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Mbala Nzola 6 goli, Przemys?aw Frankowski 4 goli, El Aynaoui 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu RC Lens. Najwi?cej bramek wypracowali: Mbala Nzola 1 asyst, Przemys?aw Frankowski 2 asyst.
??cznie rozegrali 24 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach RC Lens nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.21 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Olympique Marsylia wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Olympique Marsylia wygranych 15 meczów , RC Lens wygra?a 13 spotka?, by?o 7 remisów. W 14 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 20 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Olympique Marsylia RC Lens
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
0