FSV Mainz 05 vs Hoffenheim
Posiadanie piłki
- FSV Mainz 05 46%
- Hoffenheim 54%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
27
Zentner
29
Burkardt
31
Kohr
3
Berg
25
Hanche-Olsen
19
Caci
8
Barreiro
18
Amiri
2
Mwene
43
Gruda
7
Lee
1
Baumann
14
Beier
10
Weghorst
5
Kabak
11
Grillitsch
35
Drexler
3
Kaderabek
6
Proemel
16
Stach
19
Jurásek
27
Kramaric
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | |
Onisiwo | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Ngankam | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Krauss | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ajorque | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Fernandes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 23 | |
Guilavogui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | Papela | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Widmer | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Batz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 27 | |
Zentner | 0 | 0 | 24.00 (46.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 29 | |
Burkardt | 0 | 0 | 19.00 (74.00%) | 6.00 | 2.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 31 | |
Kohr | 0 | 0 | 34.00 (68.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | Berg | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 25 | |
Hanche-Olsen | 0 | 0 | 33.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 19 | |
Caci | 0 | 0 | 29.00 (79.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Barreiro | 0 | 0 | 27.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | |
Amiri | 0 | 0 | 52.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 2 | |
Mwene | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 7.00 | 2.00 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 43 | Gruda | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Lee | 0 | 0 | 19.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | |
Geiger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Bebou | 0 | 0 | 8.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Becker | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Buelter | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Brooks | 0 | 0 | 22.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Akpoguma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Skov | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 37 | |
Philipp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | Tohumcu | 0 | 0 | 9.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Baumann | 0 | 0 | 54.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 14 | |
Beier | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Weghorst | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 5 | |
Kabak | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 11 | |
Grillitsch | 0 | 0 | 65.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 35 | Drexler | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Kaderabek | 0 | 0 | 23.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Proemel | 0 | 0 | 16.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | Stach | 0 | 0 | 46.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 19 | Jurásek | 0 | 0 | 12.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 27 | |
Kramaric | 0 | 0 | 35.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu FSV Mainz 05 - Hoffenheim
Dru?yna FSV Mainz 05 znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. FSV Mainz 05 w 5 ostatnich meczach zdoby?a 8 punktów. Od 5 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy FSV Mainz 05 w Bundesliga z najwi?ksz? liczb? bramek: Jae-Sung Lee 4 goli, Jonathan Burkardt 4 goli, Brajan Gruda 2 goli. Zawodnicy Jae-Sung Lee 3 asyst, Jonathan Burkardt 1 asyst, Brajan Gruda 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Hoffenheim, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 28 meczach zdobyli 26 bramek, co daje ?redni? 0.93 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach FSV Mainz 05 nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Hoffenheim znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Hoffenheim od 2 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony FSV Mainz 05 najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Maximilian Beier 13 goli, Andrej Kramaric 9 goli, Wouter Weghorst 6 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Hoffenheim. Najwi?cej bramek wypracowa?: Maximilian Beier 1 asyst, Andrej Kramaric 1 asyst, Wouter Weghorst 2 asyst.
??cznie rozegrali 28 w tym sezonie. Wygra? 10 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 12 zostali pokonani. W 78.57% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 96.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Hoffenheim nie straci? bramki. W 24 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.71 na mecz
Bezpo?rednie mecze: FSV Mainz 05 wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. FSV Mainz 05 wygranych 13 meczów , Hoffenheim wygra?a 11 spotka?, by?o 10 remisów. W 20 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 28 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 22 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H FSV Mainz 05 Hoffenheim
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
4