Liverpool FC vs Wolverhampton Wanderers
Posiadanie piłki
- Liverpool FC 60%
- Wolverhampton Wanderers 40%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Becker
66
Alexander-Arnold
32
Matip
4
Dijk
26
Robertson
14
Henderson
3
Fabinho
5
Wijnaldum
11
Salah
27
Origi
10
Mane
11
Patricio
5
Bennett
16
Coady
15
Boly
2
Doherty
32
Dendoncker
8
Neves
28
Moutinho
19
Johny
9
Jimenez
18
Jota
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Becker | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 66 | |
Alexander-Arnold | 0 | 0 | 60.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Matip | 0 | 0 | 69.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Dijk | 0 | 0 | 84.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Robertson | 0 | 0 | 66.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Henderson | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Fabinho | 0 | 0 | 57.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Wijnaldum | 0 | 0 | 44.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Salah | 0 | 0 | 15.00 (75.00%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Origi | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Mane | 0 | 0 | 23.00 (74.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Lovren | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Milner | 0 | 0 | 20.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Gomez | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Sturridge | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Oxlade-Chamberlain | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mignolet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Shaqiri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Keita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Firmino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Lallana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 11 | |
Patricio | 0 | 0 | 17.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Bennett | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Coady | 0 | 0 | 41.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Boly | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 2 | |
Doherty | 0 | 0 | 23.00 (53.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Dendoncker | 0 | 0 | 22.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Neves | 0 | 0 | 46.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Moutinho | 0 | 0 | 31.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Johny | 0 | 0 | 33.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Jimenez | 0 | 0 | 16.00 (51.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Jota | 0 | 0 | 23.00 (92.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Cavaleiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Gibbs-White | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ruddy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Vinagre | 0 | 0 | 4.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Traore | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 49 | |
Kilman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers
Dru?yna Liverpool FC zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 15 punktów. U siebie od 16 meczów nie zosta?a pokonana. Dla obrony Wolverhampton Wanderers najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Mohamed Salah 22 goli, Sadio Mane 20 goli, Roberto Firmino 12 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Liverpool FC. Najwi?cej bramek wypracowali: Mohamed Salah 8 asyst, Sadio Mane 1 asyst, Roberto Firmino 6 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Liverpool FC: Naby Keita, Roberto Firmino, Adam Lallana.
??cznie rozegrali 37 w tym sezonie. Wygra? 29 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 56.76% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.08% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 20 meczach Liverpool FC nie straci? bramki. W 17 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.35 na mecz
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Nie przegra?a meczu od 4 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Raul Jimenez 13 goli, Diogo Jota 9 goli, Matt Doherty 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Liverpool FC. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Raul Jimenez 7 asyst, Diogo Jota 5 asyst, Matt Doherty 5 asyst.
W 37 meczach zdobyli 47 bramek, co daje ?redni? 1.27 goli na mecz. 16 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 37.84% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.08% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Liverpool FC. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Liverpool FC, 3 wygranych Wolverhampton Wanderers, 2 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 9 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Premier League
2

