Levante vs Valencia CF
Posiadanie piłki
- Levante 47%
- Valencia CF 53%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
13
Ryan
9
Romero
29
Gómez
4
Barquilla
2
Moreno
23
Sanchez
14
Raghouber
16
Arriaga
10
Martinez
26
Ruiz
24
Alvarez
18
Losada
1
Dimitrievski
9
Duro
15
Beltrán
14
Gaya
24
Cumart
5
Requeni
4
Nunez
16
Noguerol
17
Ramazani
18
Pepelu
23
Ugrinic
11
Rioja
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Campos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Elgezabal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | PampÃn | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Olasagasti | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Paris | 0 | 0 | 13.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Escrihuela | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Rey | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Eyong | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Gracia | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Hernández | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 55 | Abed | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Ryan | 0 | 0 | 33.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Romero | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 29 | Gómez | 0 | 0 | 36.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Barquilla | 0 | 0 | 63.00 (84.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 2 | Moreno | 0 | 0 | 52.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 23 | Sanchez | 0 | 0 | 44.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 14 | Raghouber | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Arriaga | 0 | 0 | 41.00 (97.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 10 | |
Martinez | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 26 | Ruiz | 0 | 0 | 17.00 (72.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 24 | Alvarez | 0 | 0 | 21.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | Losada | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 14.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sadiq | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Groeneveld | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Moreno | 0 | 0 | 12.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Almeida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Rivero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Raba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Vazquez | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Santamaria | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | Otorbi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Varilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Paredes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Duro | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 15 | Beltrán | 0 | 0 | 33.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 35.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Cumart | 0 | 0 | 79.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | Requeni | 0 | 0 | 56.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 4 | |
Nunez | 0 | 0 | 41.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 16 | Noguerol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Ramazani | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | |
Pepelu | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | Ugrinic | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 11 | |
Rioja | 0 | 0 | 31.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Levante - Valencia CF
Dru?yna Levante znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Levante nie wygrali meczu od 2 spotka?. Nie zosta?a pokonana u siebie od 4 meczów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Karl Etta Eyong 5 goli, Ivan Romero 4 goli, Carlos Alvarez 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Karl Etta Eyong 1 asyst, Ivan Romero 1 asyst, Carlos Alvarez 1 asyst.
??cznie rozegrali 22 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 12 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.91% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Levante nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.18 na mecz
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Valencia CF od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Hugo Duro 7 goli, Arnaut Groeneveld 3 goli, Diego Lopez Noguerol 3 goli. Zawodnicy , Arnaut Groeneveld 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Levante, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 23 meczach zdobyli 23 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 43.48% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.61% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Levante wygranych 6 meczów , Valencia CF wygra?a 17 spotka?, by?o 11 remisów. W 16 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 23 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Levante Valencia CF
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
0