Levante vs Valencia CF
Posiadanie piłki
- Levante 51%
- Valencia CF 49%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
34
Cardenas
42
Pubill
6
Duarte
14
Vezo
19
Clerc
18
Frutos
8
Pepelu
24
Campana
11
Morales
9
Roger
21
Gomez
13
Cillessen
24
Piccini
12
Diakhaby
6
Guillamon
14
Gaya
11
Costa
10
Soler
8
Racic
17
Cheryshev
7
Guedes
19
Duro
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 34 | |
Cardenas | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 42 | Pubill | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 45.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Vezo | 0 | 0 | 34.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Clerc | 0 | 0 | 49.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | Frutos | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Pepelu | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 52.00 (78.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 19.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 24.00 (79.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 7.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Aitor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Franquesa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Blesa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Soldado | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vukcevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Miramon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Melero | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Coke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Cantero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 2 | Son | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 5 | |
Radoja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 12 | Malsa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | |
Mustafi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Cillessen | 0 | 0 | 27.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Piccini | 0 | 0 | 36.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Diakhaby | 0 | 0 | 43.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | Guillamon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Costa | 0 | 0 | 28.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Soler | 0 | 0 | 52.00 (76.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | Racic | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Cheryshev | 0 | 0 | 15.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Guedes | 0 | 0 | 19.00 (68.00%) | 5.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | Duro | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Musah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Vallejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Maranhao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Jason | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Aleman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Mamardashvili | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Vazquez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | Tarrega | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Iranzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Sangare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 2 | |
Correia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Latorre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 9 | |
Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 15 | |
Alderete | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 18 | |
Wass | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 20 | |
Foulquier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Levante - Valencia CF
Dru?yna Levante znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 2 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 2 meczów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Jose Luis Morales 5 goli, Jorge de Frutos 2 goli, Enis Bardi 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Jorge de Frutos 4 asyst, Enis Bardi 1 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Shkodran Mustafi.
W spotkaniu nie wyst?pi? Son, Mickael Malsa z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 17 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 47.06% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.59% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Levante nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.94 na mecz
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 9 punktów. Od 6 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Carlos Soler 5 goli, Hugo Duro 5 goli, Goncalo Guedes 4 goli. Zawodnicy Carlos Soler 2 asyst, Goncalo Guedes 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Levante, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Valencia CF: Antonio Latorre, Gabriel Paulista, Omar Alderete.
Z powodu zawieszenia Maximiliano Gomez, Daniel Wass nie wybiegn? na boisko.
W 17 meczach zdobyli 26 bramek, co daje ?redni? 1.53 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 58.82% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 82.35% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Levante wygranych 6 meczów , Valencia CF wygra?a 15 spotka?, by?o 9 remisów. W 15 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 21 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Levante Valencia CF
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
3

