Levante vs Sevilla FC
Posiadanie piłki
- Levante 45%
- Sevilla FC 55%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
34
Cardenas
20
Miramon
4
Suarez
15
Postigo
14
Vezo
2
Son
8
Pepelu
5
Radoja
22
Melero
21
Gomez
11
Morales
13
Bounou
16
Navas
23
Kounde
20
Carlos
19
Acuna
8
Jordan
10
Rakitic
24
Gomez
5
Ocampos
15
En-Nesyri
9
Corona
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 34 | |
Cardenas | 0 | 0 | 20.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Miramon | 0 | 0 | 27.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 55.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Vezo | 0 | 0 | 32.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | Son | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Pepelu | 0 | 0 | 49.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Radoja | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Melero | 0 | 0 | 15.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 16.00 (56.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Aitor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Franquesa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 31.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Malsa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Soldado | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vukcevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Coke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Saracchi | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Cantero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Cunat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Pubill | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Caceres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Mustafi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Frutos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 19 | |
Clerc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Bounou | 0 | 0 | 39.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 16 | |
Navas | 0 | 0 | 29.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Kounde | 0 | 0 | 51.00 (86.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Carlos | 0 | 0 | 43.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | Acuna | 0 | 0 | 64.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Jordan | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Rakitic | 0 | 0 | 53.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Gomez | 0 | 0 | 24.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 5 | |
Ocampos | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
En-Nesyri | 0 | 0 | 11.00 (54.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Corona | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Montiel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Augustinsson | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Gudelj | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Haddadi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mir | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lamela | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Delaney | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Torres | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Diaz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 45 | Salas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Rekik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Suso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Martial | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Fernando | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Levante - Sevilla FC
Dru?yna Levante znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Jose Luis Morales 11 goli, Roger 5 goli, Jorge de Frutos 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Jose Luis Morales 3 asyst, Roger 3 asyst, Jorge de Frutos 7 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Martin Caceres, Roger, Shkodran Mustafi, Jorge de Frutos, Jose Campana.
??cznie rozegrali 32 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 10 zako?czy?o si? remisem. 17 zostali pokonani. W 53.13% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.25% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Levante nie straci? bramki. W 17 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.22 na mecz
Dru?yna Sevilla FC zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Od 6 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Rafa Mir 9 goli, Lucas Ariel Ocampos 6 goli, Alejandro Daro Gomez 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Levante. Zawodnicy , Lucas Ariel Ocampos 2 asyst, Alejandro Daro Gomez 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Levante, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Sevilla FC: Karim Rekik, Suso, Anthony Martial, Fernando.
W 32 meczach zdobyli 46 bramek, co daje ?redni? 1.44 goli na mecz. 16 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 12 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 31.25% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 62.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 15 meczach Sevilla FC nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Sevilla FC. Ostatnie mecze obu dru?yn: 5 wygranych Levante, 19 wygranych Sevilla FC, 7 remisów. W 17 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 23 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 17 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
2

