Levante vs Real Madryt
Posiadanie piłki
- Levante 37%
- Real Madryt 63%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Aitor
20
Miramon
15
Postigo
18
Gonzalez
3
Tono
11
Morales
17
Vukcevic
24
Campana
10
Bardi
21
Mayoral
9
Roger
13
Courtois
2
Carvajal
5
Varane
4
Ramos
12
Marcelo
10
Modric
14
Casemiro
8
Kroos
22
Isco
9
Benzema
7
Hazard
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Aitor | 0 | 0 | 18.00 (51.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Miramon | 0 | 0 | 21.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 21.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 25.00 (89.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Tono | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 23.00 (69.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vukcevic | 0 | 0 | 30.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 37.00 (77.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 25.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | |
Mayoral | 0 | 0 | 19.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Koke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Leon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Clerc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Melero | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Coke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Martinez | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 5 | |
Radoja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Hernani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rochina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Courtois | 0 | 0 | 7.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Carvajal | 0 | 0 | 49.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Varane | 0 | 0 | 36.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Ramos | 0 | 0 | 66.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Marcelo | 0 | 0 | 61.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Modric | 0 | 0 | 46.00 (92.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Casemiro | 0 | 0 | 50.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Kroos | 0 | 0 | 62.00 (92.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Isco | 0 | 0 | 49.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Benzema | 0 | 0 | 34.00 (87.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Hazard | 0 | 0 | 31.00 (83.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Areola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Militao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Valverde | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vazquez | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Mendy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Junior | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Asensio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 24 | |
Mejia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Levante - Real Madryt
Dru?yna Levante znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 3 punktów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Roger 10 goli, Borja Mayoral 5 goli, Ruben Rochina 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Borja Mayoral 1 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Rober Suarez, Ivan Lopez, Hernani, Ruben Rochina.
??cznie rozegrali 24 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 13 zostali pokonani. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 79.17% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Levante nie straci? bramki. W 15 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.25 na mecz
Dru?yna Real Madryt zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 13 punktów. U siebie od 15 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Real Madryt w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Karim Benzema 13 goli, Sergio Ramos 5 goli, Luka Modric 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Karim Benzema 6 asyst, Luka Modric 4 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Real Madryt: Marco Asensio.
??cznie rozegrali 24 w tym sezonie. Wygra? 15 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Real Madryt nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.92 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Real Madryt wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Levante wygranych 4 meczów , Real Madryt wygra?a 18 spotka?, by?o 3 remisów. W 16 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 22 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Levante Real Madryt
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

