Levante vs FC Barcelona
Posiadanie piłki
- Levante 38%
- FC Barcelona 62%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Olazabal
12
Coke
15
Postigo
4
Suarez
22
Luna
11
Morales
24
Campana
20
Lukic
10
Bardi
21
Boateng
9
Roger
1
Stegen
2
Semedo
24
Mina
25
Vermaelen
18
Alba
4
Rakitic
5
Busquets
8
Iniesta
11
Dembele
9
Suarez
14
Coutinho
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Olazabal | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 12 | |
Coke | 0 | 0 | 27.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 17.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 16.00 (94.00%) | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Luna | 0 | 0 | 11.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 21.00 (63.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 42.00 (89.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Lukic | 0 | 0 | 24.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | |
Boateng | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 10.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Villar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lerma | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rochina | 0 | 0 | 1.00 (%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Pazzini | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Cabaco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Al-Muwallad | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | |
Alegria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 0 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Tono | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Doukoure | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Stegen | 0 | 0 | 10.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Semedo | 0 | 0 | 43.00 (93.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Mina | 0 | 0 | 41.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Vermaelen | 0 | 0 | 12.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Alba | 0 | 0 | 60.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | |
Rakitic | 0 | 0 | 50.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Busquets | 0 | 0 | 67.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Iniesta | 0 | 0 | 54.00 (88.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Dembele | 0 | 0 | 22.00 (75.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Suarez | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 6.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Coutinho | 0 | 0 | 43.00 (87.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Pique | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Suarez | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Cillessen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Paulinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Alcacer | 0 | 0 | 2.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Digne | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 20 | |
Roberto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Levante - FC Barcelona
Dru?yna Levante znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 12 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 5 meczów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Jose Luis Morales 9 goli, Enis Bardi 7 goli, Ivi Lopez 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Jose Luis Morales 6 asyst, Enis Bardi 1 asyst, Ivi Lopez 3 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Alexander Alegria, Raul Fernandez, Tono, Cheick Doukoure.
??cznie rozegrali 36 w tym sezonie. Wygra? 10 meczów, 13 zako?czy?o si? remisem. 13 zostali pokonani. W 52.78% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Levante nie straci? bramki. W 17 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.03 na mecz
Dru?yna FC Barcelona zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 11 punktów. Dla obrony Levante najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Lionel Messi 34 goli, Luis Suarez 24 goli, Paulinho 9 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu FC Barcelona. Najwi?cej bramek wypracowa?: Lionel Messi 12 asyst, Luis Suarez 10 asyst, Paulinho 2 asyst.
W spotkaniu nie wyst?pi? Sergi Roberto z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 36 w tym sezonie. Wygra? 27 meczów, 9 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 61.11% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 94.44% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 18 meczach FC Barcelona nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.61 na mecz
Bezpo?rednie mecze: FC Barcelona wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Levante wygranych 1 meczów , FC Barcelona wygra?a 18 spotka?, by?o 4 remisów. W 15 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 20 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Levante FC Barcelona
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
5

