RC Lens vs Troyes
Posiadanie piłki
- RC Lens 63%
- Troyes 37%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Samba
24
Gradit
4
Danso
14
Medina
19
Cabot
21
Haidara
26
Samed
13
Poreba
7
Sotoca
20
Costa
11
Openda
30
Gallon
2
Porozo
23
Rami
4
Palmer-Brown
3
Balde
39
Larouci
11
Lopes
10
Tardieu
6
Kouame
9
Ugbo
25
Balde
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Gradit | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Danso | 0 | 0 | 109.00 (96.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Medina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Cabot | 0 | 0 | 49.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Haidara | 0 | 0 | 69.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 26 | |
Samed | 0 | 0 | 88.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Poreba | 0 | 0 | 29.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sotoca | 0 | 0 | 54.00 (88.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | Openda | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Onana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Fofana | 0 | 0 | 38.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Buksa | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Kakuta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Fortes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Leca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Claude | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Boura | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Frankowski | 0 | 0 | 38.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Farinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 3 | |
Machado | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 22 | |
Said | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Gallon | 0 | 0 | 28.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Porozo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Rami | 0 | 0 | 51.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Palmer-Brown | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | Balde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | |
Larouci | 0 | 0 | 31.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Lopes | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Tardieu | 0 | 0 | 54.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kouame | 0 | 0 | 51.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | Ugbo | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 25 | Balde | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Lis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Dingome | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Agoume | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Abdu | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ripart | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Zoukrou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Chavalerin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Yade | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Odobert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | Palaversa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 17 | |
Salmier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Bruus | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu RC Lens - Troyes
Dru?yna RC Lens zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 11 punktów. Dla obrony Troyes najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Florian Sotoca 5 goli, Ikoma Lois Openda 4 goli, Seko Fofana 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu RC Lens. Najwi?cej bramek wypracowali: Florian Sotoca 2 asyst, Seko Fofana 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie RC Lens: Wuilker Farinez, Wesley Said.
Deiver Machado nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach RC Lens nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.50 na mecz
Dru?yna Troyes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Mama Samba Balde 3 goli, Florian Tardieu 3 goli, Wilson Odobert 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? RC Lens. Zawodnicy Mama Samba Balde 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców RC Lens, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Troyes: Ante Palaversa, Andreas Bruus.
Z powodu zawieszenia Yoann Salmier nie wybiegn? na boisko.
W 6 meczach zdobyli 11 bramek, co daje ?redni? 1.83 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 83.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Troyes nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: RC Lens wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. RC Lens wygranych 13 meczów , Troyes wygra?a 9 spotka?, by?o 9 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 17 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H RC Lens Troyes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

