RC Lens vs Reims
Posiadanie piłki
- RC Lens 40%
- Reims 60%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Attacks |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
| Key passes |
| Duels won |
| Tackles |
| Interceptions |
| Passing total crosses |
Składy
30
Samba
24
Gradit
4
Danso
14
Medina
29
Frankowski
26
Samed
8
Fofana
3
Machado
28
Thomasson
11
Openda
7
Sotoca
94
Diouf
39
Ito
29
Balogun
4
Busi
24
Agbadou
5
Abdelhamid
32
Foket
15
Munetsi
21
Matusiwa
8
Cajuste
70
Flips
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | |
Onana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Buksa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Poreba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Leca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Claude | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Fulgini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Haidara | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Cardinal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 35.00 (51.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 24 | |
Gradit | 0 | 0 | 35.00 (97.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Danso | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 14 | Medina | 0 | 0 | 54.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 29 | |
Frankowski | 0 | 0 | 37.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 26 | |
Samed | 0 | 0 | 33.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Fofana | 0 | 0 | 29.00 (72.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | |
Machado | 0 | 0 | 22.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 28 | |
Thomasson | 0 | 0 | 25.00 (54.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | Openda | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Sotoca | 0 | 0 | 28.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | |
Sierhuis | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Zeneli | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lopy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | Keita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Koudou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 46 | Fol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 49 | Edoa | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 57 | Toure | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 96 | Olliero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 94 | |
Diouf | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 39 | |
Ito | 0 | 0 | 34.00 (94.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 29 | |
Balogun | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 4 | Busi | 0 | 0 | 47.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Agbadou | 0 | 0 | 68.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Abdelhamid | 0 | 0 | 59.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 32 | |
Foket | 0 | 0 | 65.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 15 | |
Munetsi | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 21 | |
Matusiwa | 0 | 0 | 47.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 8 | |
Cajuste | 0 | 0 | 51.00 (100.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 70 | |
Flips | 0 | 0 | 23.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu RC Lens - Reims
Dru?yna RC Lens zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 12 punktów. U siebie od 6 meczów u siebie nie zosta?a pokonana. Dla obrony Reims najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Ikoma Lois Openda 19 goli, Florian Sotoca 6 goli, Seko Fofana 5 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu RC Lens. Najwi?cej bramek wypracowali: Ikoma Lois Openda 3 asyst, Florian Sotoca 8 asyst, Seko Fofana 4 asyst.
Kontuzje w dru?ynie RC Lens: Wuilker Farinez, Jimmy Cabot, Wesley Said.
??cznie rozegrali 34 w tym sezonie. Wygra? 21 meczów, 9 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 14 meczach RC Lens nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.68 na mecz
Dru?yna Reims znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Reims od 2 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Zawodnicy Reims w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Florian Balogun 18 goli, Marshall Munetsi 7 goli, Junya Ito 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Florian Balogun 2 asyst, Marshall Munetsi 3 asyst, Junya Ito 5 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Reims: Noah Holm, Mitchel van Bergen, Nicolas Penneteau, Florent Duparchy.
W 34 meczach zdobyli 41 bramek, co daje ?redni? 1.21 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 14 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 38.24% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 61.76% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 14 meczach Reims nie straci? bramki. W 15 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: RC Lens wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. RC Lens wygranych 10 meczów , Reims wygra?a 4 spotka?, by?o 7 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 18 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H RC Lens Reims
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2