RC Lens vs Montpellier
Posiadanie piłki
- RC Lens 66%
- Montpellier 34%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Samba
21
Haidara
4
Danso
14
Medina
29
Frankowski
3
Machado
26
Samed
8
Fofana
7
Sotoca
18
Claude
11
Openda
1
Omlin
29
Tchato
6
Jullien
14
Esteve
31
Cozza
22
Fayad
13
Chotard
7
Nordin
11
Savanier
10
Mavididi
21
Wahi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 40.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Haidara | 0 | 0 | 78.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Danso | 0 | 0 | 48.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | Medina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Frankowski | 0 | 0 | 44.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Machado | 0 | 0 | 51.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 26 | |
Samed | 0 | 0 | 75.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Fofana | 0 | 0 | 75.00 (89.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sotoca | 0 | 0 | 44.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Claude | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | Openda | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Onana | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Poreba | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Fortes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Leca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Cabot | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Said | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Boura | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Bonte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Farinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Gradit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Omlin | 0 | 0 | 41.00 (46.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Tchato | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Jullien | 0 | 0 | 35.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Esteve | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Cozza | 0 | 0 | 31.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 22 | |
Fayad | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Chotard | 0 | 0 | 23.00 (65.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Nordin | 0 | 0 | 8.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 30.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | Mavididi | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | |
Wahi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Germain | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Leroy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Delaye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Maouassa | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Gueguin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Sacko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 90 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Khazri | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 12 | |
Ferri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Luce | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 75 | |
Sakho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu RC Lens - Montpellier
Dru?yna RC Lens zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Dla obrony Montpellier najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Florian Sotoca 6 goli, Ikoma Lois Openda 4 goli, Seko Fofana 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu RC Lens. Najwi?cej bramek wypracowali: Florian Sotoca 2 asyst, Seko Fofana 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie RC Lens: Wuilker Farinez, Jonathan Gradit.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 40.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach RC Lens nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.70 na mecz
Dru?yna Montpellier znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Elye Wahi 5 goli, Teji Savanier 3 goli, Arnaud Nordin 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Elye Wahi 1 asyst, Teji Savanier 1 asyst, Arnaud Nordin 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Pedro Mendes, Dimitry Bertaud, Theo Sainte Luce, Mamadou Sakho.
W spotkaniu nie wyst?pi? Jordan Ferri z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 80.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.10 na mecz
Bezpo?rednie mecze: RC Lens wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. RC Lens wygranych 11 meczów , Montpellier wygra?a 7 spotka?, by?o 2 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H RC Lens Montpellier
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

