RC Lens vs Metz
Posiadanie piłki
- RC Lens 55%
- Metz 45%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Leca
24
Gradit
4
Danso
14
Medina
11
Clauss
28
Doucoure
8
Fofana
29
Frankowski
7
Sotoca
15
Kalimuendo-Muinga
22
Said
16
Oukidja
18
Centonze
2
Bronn
5
Jemerson
3
Udol
17
Delaine
19
Maiga
6
N'Doram
14
Pajot
10
Boulaya
9
Preville
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Leca | 0 | 0 | 23.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Gradit | 0 | 0 | 54.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Danso | 0 | 0 | 77.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | Medina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Clauss | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Doucoure | 0 | 0 | 56.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Fofana | 0 | 0 | 49.00 (97.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Frankowski | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Sotoca | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Kalimuendo-Muinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Said | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Farinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Machado | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Wooh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ganago | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Kakuta | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Cahuzac | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Jean | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Boli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 21 | |
Haidara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 15.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 18 | |
Centonze | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | Bronn | 0 | 0 | 51.00 (84.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Jemerson | 0 | 0 | 48.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Udol | 0 | 0 | 37.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | Delaine | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 19 | |
Maiga | 0 | 0 | 36.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
N'Doram | 0 | 0 | 33.00 (69.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pajot | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Boulaya | 0 | 0 | 40.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Preville | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Nguette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Gueye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Bassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Alakouch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Yade | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Caillard | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Mbengue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Niakate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 23 | Kouayate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 24 | Joseph | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Cabit | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu RC Lens - Metz
Dru?yna RC Lens zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Dla obrony Metz najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Seko Fofana 3 goli, Florian Sotoca 2 goli, Przemys?aw Frankowski 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu RC Lens. Najwi?cej bramek wypracowali: , Florian Sotoca 3 asyst, Przemys?aw Frankowski 3 asyst.
Kontuzje w dru?ynie RC Lens: Massadio Haidara.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 40.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach RC Lens nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.60 na mecz
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Metz od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony RC Lens najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Fabien Centonze 3 goli, Ibrahima Niane 1 goli, Farid Boulaya 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: , Ibrahima Niane 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Metz: Sikou Niakate, Lenny Joseph, Manuel Cabit.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 70.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Metz nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.10 na mecz
Bezpo?rednie mecze: RC Lens wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. RC Lens wygranych 12 meczów , Metz wygra?a 8 spotka?, by?o 9 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 20 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H RC Lens Metz
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
4

