Leeds United vs Wolverhampton Wanderers
Posiadanie piłki
- Leeds United 39%
- Wolverhampton Wanderers 61%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Meslier
25
Nissen
5
Koch
14
Llorente
21
Struijk
8
Roca
12
Adams
7
Aaronson
19
Rodrigo
11
Harrison
9
Bamford
1
Sa
19
Johny
4
Collins
23
Kilman
3
Nouri
32
Dendoncker
8
Neves
10
Podence
18
Gibbs-White
7
Neto
11
Hwang
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Meslier | 0 | 0 | 21.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 25 | |
Nissen | 0 | 0 | 37.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Koch | 0 | 0 | 36.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Llorente | 0 | 0 | 40.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Struijk | 0 | 0 | 43.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Roca | 0 | 0 | 34.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Adams | 0 | 0 | 32.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Aaronson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Rodrigo | 0 | 0 | 18.00 (55.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Harrison | 0 | 0 | 25.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Bamford | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Summerville | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Klaesson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Gyabi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Gelhardt | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Hjelde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | |
Drameh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | |
Greenwood | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | |
Klich | 0 | 0 | 9.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 63 | Gray | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Ayling | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Firpo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Forshaw | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Cooper | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Dallas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 20 | |
James | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 23 | Sinisterra | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 31.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Johny | 0 | 0 | 50.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Collins | 0 | 0 | 76.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Kilman | 0 | 0 | 79.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | Nouri | 0 | 0 | 59.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 32 | |
Dendoncker | 0 | 0 | 46.00 (93.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Neves | 0 | 0 | 60.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Podence | 0 | 0 | 42.00 (64.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Gibbs-White | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Neto | 0 | 0 | 32.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Hwang | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 13 | |
Sarkic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mosquera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Boly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Coady | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Ronan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Cundle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 59 | Hodge | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 64 | |
Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | Campbell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Jimenez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Oliveira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 37 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Leeds United - Wolverhampton Wanderers
Dru?yna Leeds United zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów.
Kontuzje w dru?ynie Leeds United: Luke Ayling, Junior Firpo, Adam Forshaw, Liam Cooper, Kristoffer Klaesson, Stuart Dallas, Luis Sinisterra, Cody Drameh.
Z powodu zawieszenia Daniel James nie wybiegn? na boisko.
W 0 meczach zdobyli bramek, co daje ?redni? goli na mecz. spotka? zako?czy?o si? wygran?, remisem. Odnie?li pora?ek. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Leeds United nie straci? bramki. W spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Wolverhampton Wanderers zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów.
Kontuzjowani zawodnicy Wolverhampton Wanderers: Raul Jimenez, Francisco Oliveira, Nelson Semedo.
W 0 meczach zdobyli bramek, co daje ?redni? goli na mecz. spotka? zako?czy?o si? wygran?, remisem. Odnie?li pora?ek. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Wolverhampton Wanderers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Leeds United wygranych 8 meczów , Wolverhampton Wanderers wygra?a 11 spotka?, by?o 4 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Leeds United Wolverhampton Wanderers
Tabela ligowa tutaj




Premier League
2

