Leeds United vs Wolverhampton Wanderers
Posiadanie piłki
- Leeds United 63%
- Wolverhampton Wanderers 37%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Meslier
46
Shackleton
14
Llorente
6
Cooper
15
Dallas
43
Klich
21
Struijk
20
James
10
Raphinha
22
Harrison
19
Rodrigo
1
Sa
23
Kilman
16
Coady
27
Saiss
22
Semedo
28
Moutinho
32
Dendoncker
3
Nouri
37
Traore
26
Hwang
9
Jimenez
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Meslier | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 46 | |
Shackleton | 0 | 0 | 55.00 (90.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Llorente | 0 | 0 | 83.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Cooper | 0 | 0 | 68.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Dallas | 0 | 0 | 51.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 43 | |
Klich | 0 | 0 | 30.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Struijk | 0 | 0 | 41.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
James | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Raphinha | 0 | 0 | 32.00 (68.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Harrison | 0 | 0 | 24.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Rodrigo | 0 | 0 | 29.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Forshaw | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Roberts | 0 | 0 | 16.00 (56.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 13 | Klaesson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Phillips | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Gelhardt | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | Hjelde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | |
Cresswell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Drameh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Summerville | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Ayling | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Firpo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Koch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Bamford | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sa | 0 | 0 | 23.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Kilman | 0 | 0 | 28.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Coady | 0 | 0 | 30.00 (86.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Saiss | 0 | 0 | 33.00 (63.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 22 | |
Semedo | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Moutinho | 0 | 0 | 29.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Dendoncker | 0 | 0 | 31.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Nouri | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 37 | |
Traore | 0 | 0 | 9.00 (44.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Hwang | 0 | 0 | 28.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 6.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Jimenez | 0 | 0 | 34.00 (52.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Hoever | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Neves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Podence | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Trincao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Moulden | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ruddy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | Cundle | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Campbell | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Neto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mosquera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 15 | |
Boly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Johny | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 64 | |
Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Leeds United - Wolverhampton Wanderers
Team Leeds United currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Zawodnicy Leeds United w Premier League z najwi?ksz? liczb? bramek: Raphinha 3 goli, Patrick Bamford 1 goli, Mateusz Klich 1 goli. Zawodnicy , Patrick Bamford 2 asyst, Mateusz Klich 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Wolverhampton Wanderers, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Leeds United: Luke Ayling, Junior Firpo, Robin Koch, Patrick Bamford.
W 8 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 0.88 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Leeds United nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Wolverhampton Wanderers znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 12 punktów. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Hee-Chan Hwang 3 goli, Raul Jimenez 1 goli, Conor Coady 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Leeds United. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Raul Jimenez 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Wolverhampton Wanderers: Pedro Neto, Yerson Mosquera, Johny, Hugo Bueno.
W 8 meczach zdobyli 8 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Wolverhampton Wanderers nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Wolverhampton Wanderers wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Leeds United wygranych 7 meczów , Wolverhampton Wanderers wygra?a 11 spotka?, by?o 3 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Leeds United Wolverhampton Wanderers
Tabela ligowa tutaj




Premier League
1

