Lazio Rzym vs Empoli
Posiadanie piłki
- Lazio Rzym 63%
- Empoli 37%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Strakosha
23
Hysaj
3
Felipe
33
Acerbi
77
Marusic
21
Milinkovic-Savic
32
Cataldi
10
Alberto
9
Rodriguez
17
Immobile
7
Anderson
13
Vicario
30
Stojanovic
34
Ismajili
33
Luperto
65
Parisi
27
Zurkowski
28
Ricci
8
Henderson
10
Bajrami
11
Francesco
19
Mantia
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Strakosha | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Hysaj | 0 | 0 | 50.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Felipe | 0 | 0 | 50.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Acerbi | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Marusic | 0 | 0 | 68.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Milinkovic-Savic | 0 | 0 | 53.00 (75.00%) | 7.00 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Cataldi | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Alberto | 0 | 0 | 65.00 (81.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 28.00 (92.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Immobile | 0 | 0 | 34.00 (88.00%) | 5.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Anderson | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Patric | 0 | 0 | 38.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Leiva | 0 | 0 | 33.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Vavro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Zaccagni | 0 | 0 | 19.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Reina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Radu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Moro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Anderson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Lazzari | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Adamonis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | |
Basic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 94 | |
Muriqi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| National team duty | ||||||||||||||
| 8 | |
Akpa-Akpro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 18 | |
Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Vicario | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 30 | |
Stojanovic | 0 | 0 | 34.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 34 | Ismajili | 0 | 0 | 43.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | |
Luperto | 0 | 0 | 33.00 (87.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 65 | |
Parisi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Zurkowski | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Ricci | 0 | 0 | 43.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Henderson | 0 | 0 | 29.00 (72.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bajrami | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Francesco | 0 | 0 | 17.00 (58.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 19 | Mantia | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Ujkani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Marchizza | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Stulac | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Mancuso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Fiamozzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Furlan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Asllani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bandinelli | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Pezzola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Viti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | |
Pinamonti | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 21 | Damiani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 32 | |
Haas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 35 | |
Baldanzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Lazio Rzym - Empoli
Dru?yna Lazio Rzym znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Lazio Rzym w Serie A to Ciro Immobile 13 goli, Pedro Rodriguez 7 goli, Sergej Milinkovic-Savic 5 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Ciro Immobile 2 asyst, Pedro Rodriguez 3 asyst, Sergej Milinkovic-Savic 6 asyst.
W 19 meczach zdobyli 39 bramek, co daje ?redni? 2.05 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 78.95% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 94.74% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Lazio Rzym nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Empoli znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Empoli nie wygrali meczu od 2 spotka?. Od 3 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Andrea Pinamonti 7 goli, Nedim Bajrami 4 goli, Federico Di Francesco 3 goli. Zawodnicy , Nedim Bajrami 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Lazio Rzym, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Empoli nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Nicolas Haas.
W 19 meczach zdobyli 30 bramek, co daje ?redni? 1.58 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 68.42% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 89.47% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Empoli nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Lazio Rzym wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Lazio Rzym wygranych 14 meczów , Empoli wygra?a 3 spotka?, by?o 4 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 16 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Lazio Rzym Empoli
Tabela ligowa tutaj




Serie A
3