Juventus Turyn vs Olympiakos Pireus
Posiadanie piłki
- Juventus Turyn 68%
- Olympiakos Pireus 32%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Fauls committed |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Buffon
27
Sturaro
15
Barzagli
3
Chiellini
12
Sandro
30
Bentancur
14
Matuidi
7
Cuadrado
10
Dybala
11
Costa
17
Mandzukic
24
Proto
77
Figueiras
40
Engels
43
Nikolaou
23
Koutris
4
Romao
44
Zdjelar
8
Odjidja-Ofoe
90
Pardo
29
Emenike
92
Seba
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Buffon | 0 | 0 | 18.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Sturaro | 0 | 0 | 49.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Barzagli | 0 | 0 | 102.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Chiellini | 0 | 0 | 95.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Sandro | 0 | 0 | 51.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 30 | |
Bentancur | 0 | 0 | 77.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Matuidi | 0 | 0 | 62.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Cuadrado | 0 | 0 | 23.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Dybala | 0 | 0 | 29.00 (74.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Costa | 0 | 0 | 26.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Mandzukic | 0 | 0 | 19.00 (76.00%) | 5.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Benatia | 0 | 0 | 22.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Higuain | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Asamoah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Szczesny | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rugani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Bernardeschi | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Sciglio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Khedira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Marchisio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Pjaca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Hoewedes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 24 | |
Proto | 0 | 0 | 7.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 77 | |
Figueiras | 0 | 0 | 13.00 (52.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 40 | |
Engels | 0 | 0 | 16.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | |
Nikolaou | 0 | 0 | 15.00 (75.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Koutris | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | |
Romao | 0 | 0 | 15.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 44 | |
Zdjelar | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Odjidja-Ofoe | 0 | 0 | 31.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 90 | |
Pardo | 0 | 0 | 8.00 (62.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Emenike | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 92 | |
Seba | 0 | 0 | 16.00 (31.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Choutesiotis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Tachtsidis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Fortounis | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Marin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Elabdellaoui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Nabouhane | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Botia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Vukovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Juventus Turyn - Olympiakos Pireus
Dru?yna Juventus Turyn znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (3 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 0 punktów.
??cznie rozegrali 1 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Juventus Turyn nie straci? bramki. W 0 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.00 na mecz
Team Olympiakos Pireus currently is on lower place in table (4 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga Mistrzów najlepiej strzelali zawodnicy El Fardou Ben Nabouhane 2 goli, Felipe Pardo 2 goli, Emmanuel Emenike 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Juventus Turyn.
W 5 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 2.00 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 80.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Olympiakos Pireus nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Juventus Turyn. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Juventus Turyn, 2 wygranych Olympiakos Pireus, 0 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 5 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 4 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga Mistrzów
2


